TAŞOVA YİBO SPOR KULÜBÜ ERKEKLER 1. LİGİNDE

İlimizin sosyal etkinliklerdeki medar-ı iftiharı, övünç kaynağı  okulu Taşova YİBO bir büyük başarı örneği daha gösterip, Erkekler 1. liginde mücadele edecek.

2005 yılında Türkiye Şampiyonluğu 2006 yılında Türkiye dördüncülüğü, sayısız Grup biriciliği final dereceleri ve Milli Takımlara gönderdiği sporcularla dikkat çeken kulübümüz bu seferde 1. ligde şansını deneyecek.
Kulüp Başkanı Ercan Özden yaptığı açıklamada: “Ülkemizde başka bir örneğimiz yok. YİBO modeli bir okulun kendi yetiştirmiş olduğu öğrencileriyle bu seviyelere gelmesi gerçekten güzel bir olay. İnanıyorum ki verilecek olan desteklerle İlimizi ve ilçemizi güzel bir şekilde temsil edip, gereken başarıyı göstereceğimize inanıyorum. Takımımız Erkekler 1. liginde B Grubunda Rize, Trabzon, Ordu, Samsun, Sinop, Bartın ve Karabük’le aynı grupta bulunmaktadır. İlçemiz halkından takımımıza sahip çıkmasını bekliyoruz. Ayrıca kulübümüzün 1. lige katılmasında bizden desteklerini esirgemeyen sayın Kaymakamımız İbrahim Halil Şivgan’a, Belediye Başkanımız Özgür Özdemir’e, Okul Müdürümüz Ahmet Akçe’ye, Hentbol İl Temsilcimiz Murat Karadayı’ya, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Celalettin Kapcak’a, Gençlik ve Spor İlçe Müdürümüz Ahmet Dayıbaş’a, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Kadir Aydoğan’a, Özgür Market ve Mobilya ya teşekkür ederiz.” dedi.
Biz de Yeni Taşova Gazetesi olarak kulübümüzün çıkmış olduğu bu yolda başarılı olmasını temenni ediyor, yetkililerin kulübümüze sahip çıkmasını takdirle karşılıyoruz.

Yorum Ekle