TAŞOVA MESLEK YÜKSEK OKULU PROTOKOLU İMZALANDI İLÇEMİZE HAYIRLI OLSUN

Amasya Üniversitesi Taşova Meslek Yüksek Okulu hizmet binası yapımı için gerekli olan protokol düzenlenen bir törenle imzalandı.

Taşova Kaymakamı Engin Uysal” İlçemize kurulması düşünülen Amasya Üniversitesi Taşova Meslek Yüksek Okulu hizmet binasının Rönesans firması tarafından yapılması ile ilgili protokol Amasya Valiliği,Taşova Kaymakamlığı,Amasya Üniversitesi ,Rönesans firması Taşova belediyesi ve Amasya çevre şehircilik il müdürlüğünün katıldığı bir törenle imzalandı.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’nda şahitlik ettiği imza törenine AK Parti Amasya Millet Vekili Avni Erdemir,Amasya Valisi Abdil Celil Öz,Taşova Kaymakamı Engin Uysal ,Belediye Başkanı Özgür Özdemir.,Rönesans firmasından Kamil Akın katıldıgı törenle imza altına alındı.

Doğu mahallesi Askerlik Şubesi yanındaki 25 bin 455 m2 arsa üzerine 945 m2 oturum alanlı bodrum + zemin + 2 kat olmak üzere 4 katlı toplam 3780 m2 kapalı alanı bulunan Taşova Meslek Yüksek Okulu Rönesans Teknik İnş. San. Tic. AŞ tarafından yapılacak.

21 Haziran 2013 Cuma günü imzalanan Taşova Meslek Yüksek Okulu için yapılan protokol çercevesinde 13 ay içerisinde genel hatları ile bitirilecek ve teslim edilecek olup 2 Milyon TL maliyeti bulacak olan Meslek Yüksek okulunun ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum”dedi.

Başta Özbaraklı önceki Belediye Başkanı Sebahattin Üstün, Amasya Taşovalılar Derneği ve emeği geçen herkese ilçemiz adına teşekkür ediyoruz.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.