TAŞOVA DEVLET HASTANESİ AĞRI POLİKLİNİĞİ İLGİ ODAĞI

         Taşova  Devlet Hastanesi’nde   açılan Algoloji (Ağrı birimi) Polikliniği hastalardan yoğun ilgi görüyor.Anestezi Uzman Dr. Esra Sarıhasan, hasta sayısının her geçen gün daha da arttığını ifade etti.

         Birçok Devlet hastanesinde bulunmayan Ağrı Polikliniği , ilçemiz devlet hastanesinde  kısa süre önce hizmete girdi. Ağrı Polikliniği Uzman Dr. Sarıhasan, “Polikliniğimiz geniş bir yelpazeye hitap ediyor.Biz burada kronlaşmış ağrıları hafifletmek ve yeni başlayan ağrıları da tamamen bitirmeye çalışıyoruz. Amacımız insanlara ağrısız bir hayat sağlamak. Bunun için çalışıyoruz.”dedi.
        Uzman DR. Sarıhasan ;”Ağrı bilimi birçok hastalık grubu ile ilgilenmektedir. Baş ağrısından bel ağrısına, kanser ağrısından eklem ağrılarına, zonadan şeker hastalığına bağlı ağrıya geniş bir yelpaze içinde Ağrı bilimi ilgilenmektedir. Hastanemize açtığımız Ağrı Polikliniği hizmetleri ile  sağlıklı ve mutlu  bir yaşam sağlamaktır “dedi.

        Hastane Başhekimi  Çocuk Hastalıkları Uzm.Dr. Ali Rıza Kanra ;Hastaneler bozulan  insan sağlığının tedavi edildiği yerlerdir. insanların ağrıdan kaynaklı ızdıraplarını azaltmak, hayat kalitesini artırmak için Ağrı polikliniğini hizmete açtık.Vatandaşlarımızın Ağrı Polikliniğine  gösterdikleri ilgi  hekim olarak bizleri memnun ediyor . Biz bu görevimiz yerine getirirken amacımız  insanlarımıza sağlıklı bir yaşam sağlamaktır.

Yorum Ekle