Amasya İtimat

  Shopify Türkiye Otel Web Sitesi

  Shopify Türkiye otel web sitesi konusunda tercih edilebilir. Bu konuda shopify uzmanı sizlere yardımcı olacak, web sitenizi hazırlayacaktır. Misafirlerinizi güzel karşılamak mı istiyorsunuz? Geri dönüşümü yüksek olan bir otel web sitesi mi ihtiyacınız olan? Tüm bu ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını siz müşterilerinize kaliteli otel web tasarımı ile sunmak için neler yapabilirsiniz?

  Kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtan, kullanıcı dostu, pratik ve şık tasarımıyla ilgi çeken otel sitesi yaptırmak, en önemli dijital pazarlama ve satış aracıdır. Günümüze bakıldığında küçük ya da büyük otel işletmelerinin kendi kimliklerini yansıtan özel otel veb sayfası vardır. Burada asıl önemli olan misafirlerinizin daha uzun zaman kalabileceği kaliteli otel web sitesi sahibi olmaktır.

  Shopify Türkiye Otel Web Sitesi

  Shopify, web sitesi alanında en güvenilir siteler arasında yer almaktadır. Dijital pazarda kendninzi gösterebilmek için otel sitesi kurma tek başına yeterli değildir. Burada beklentileri karşılayacak, konaklama sektörüne uygun, misafirleri web sitenizde tutabilecek bir otel web sitesi bazı özelliklere sahip olmalıdır. Bu özelliklerin en başında domain ve hosting gelir. Domain, sizin markanız ve kimliğiniz olacaktır.  Aynı zamanda akılda kalıcı bir otel internet sitesi için gereklidir. Hosting ise depolama alanıdır. Bu ikisi olmadan web sitesi kurma imkanı yoktur.

  Kaliteli bir tatil yapabilmek için arama yapan kullanıcıların %70’i mobil cihaz kullanmaktadır. Misafirlerin mobil telefon, tablet veya bilgisayar üzerinden kolayca ulaşabileceği; rezarvasyon işlerini rahatça yapabileceği bir otel web sitesi mobil uyumlu tasarım ile desteklenmelidir. Shopify Türkiye aracılığıyla yapılacak siteyle bu mümkün.

  Sitenize gelen gezginlerin kişisel bilgilerini korumak amacıyla otel web sitesi için SSL sertifikası edinmek oldukça önemlidir. Güvenlik sorunları yaşamamak, güven ve itibar  kaybına uğramamak için mutlaka otel web sayfası SSL sertifikası ile korunmalıdır. Ayrıca profesyonel yönetim paneli oluşturulmuş otel web sitesi içinde kolayca içerikleri düzenleyebilir, yeni sunum ve görseller ekleyebilirsiniz. Shopify hakkında daha çok bilgi için ziyaret edebilirsiniz:

  https://nodusworks.com/shopify-turkiye/

  Yorum Ekle