Sahibinden araba ilanları ilanSet.com ile anında karşınızda!

?????????????????

Ben bayan olarak arabamı yaşadığım ildeki Pazar günleri kurulan araba pazarına götürmeye çekiniyorum. Daha çok erkeklerin elinde olan bu araba satış işleri biz bayanları biraz çekimser bırakıyor. Ayrıca arabadan da çok anlamıyor olmak da cabası… Arabanın her türlü aksamından çok iyi anlayan kişiler yine erkekler. Bu durumdan dolayı arabamı istemeyerek de olsa galeriye götürmek istemiyorum. Maddi olarak da arabamı verip yerine sırf arabada alamıyorum.

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine internet üzerinden sahibinden satılık araba ilanlarına bakarak kendi arabamın emsali olan arabaların piyasa araştırmasını çok kolay olarak yapabildim. Hem hiçbir yere gitme derdi olmadan hemde hiç sıkılmadan. Günlerce dolaşıp değişik yerlere gitsem bile edinemiyeceğim kadar çok bilgiye sahip oldum. Almayı düşündüğüm araba hakkında da yeterli bilgi sahibi oldum. Yaptığım araştırmada bu tarz siteler hakkında kullanıcı yorumlarını da okuayarak ne gibi önlemler almam gerektiğini öğrendim. Sahibinden ilan ver olanları tercih ederek aracı olmadan en uygun fiyatla arabamı kaça satabileceğimi ve istediğim arabayı kaça alabileceğimi öğrenerek kendime bir yol çizdim.

Yaptığım sahibinden site araştırmalarında hizmet anlayışı, görsel bilgilendirme bakımından beğendiğim seri ilanlar sitesi ilanSet.com ile ücretsiz üyelik işlemimi gerçekleştirdim. Daha sonra arabamın birkaç değişik açıdan fotograflarını çekip siteye yükledim. Arabamla ilgili her türlü detayı ruhsattaki özelliklerini, parçalarının orjinallığını aklınıza gelebilecek her detayı yazarak gerekli açıklamayı yaptım. Daha önceden günlerce bu tarz sitelereden arabamın emsal değerini öğrendiğim için fiyat kısmını da ekleyerek ilanımı kolayca verdim.

Artık işyerinde bilgisayardan, evde tabletten, yolda yada kafede akıllı telefonumdan ilanSet sistesine girip arabamın satışı ile ilgili her türlü gelişmeyi hemen kolayca ulaşabiliyorum. Hiçbir stres yaşamadan arabamı almak isteyenlerle önce site üzerinden haberleşip daha sonra randevu yaparak arabamı gelip görebiliyorlar. Bu kolaylığı sizlerinden yaşaması için her türlü alış yada satışlarında mutlaka www.ilanset.com sitesine bir bakmalarını tavsiye ederim.

Yorum Ekle