ÖZGE’NİN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜNDE 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Ekranların başarılı ve sevilen yüzü Didem Arslan Yılmaz, farklı bir formattaki programda gösterdiği performansla adından söz ettiriyor.
28 yaşındaki Özge Sevinç’in şüpheli ölümündeki sırlar Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında ortaya çıktı.
Sındırgı Savcısı düğmeye bastı. Sındırgı İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler harekete geçti. Özge Sevinç soruşturmasında 3 kişi gözaltına alındı.
“ŞİDDET GÖRDÜ, DARP EDİLDİ, İŞKENCELERE MARUZ KALDI”
Show TV’de ekranlara gelen Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında günlerdir iki çocuk annesi Özge Sevinç’in ölümü araştırılıyordu.
Sevinç, 13 Temmuz’da Sındırgı Adliyesine gidip kendisinden 40 yaş büyük kocası Ahmet Sevinç hakkında boşanma dilekçe verdi. Özge Sevinç adliyeden ayrıldıktan sonra da Yılmaz Akkoca isimli bir adamın evinde kalmaya başladı.
İşte ne olduysa o 6 gün içinde oldu. O 6 gün içinde şiddet gören, işkenceye maruz kalan Özge Sevinç önce yataklara düştü, ardından da yaşamını kaybetti.
40 YAŞ BÜYÜK BİR ADAMLA EVLENDİRİLDİ
Ancak Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programında genç kadının, fuhuş şebekesi tarafından kandırılıp, kendisinden 40 yaş büyük bir adamla evlendirildiği ortaya çıktı…
Talihsiz kadının, kocası Ahmet Sevinç tarafından 4 ay kilit altında tutulup sistematik işkence gördüğü ve 12 aylık bebeğinin de bir aileye satılmak istendiği yine canlı yayın sırasında öğrenildi.
SINDIRGI CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI DEVREYE GİRDİ

Programa bağlanan görgü tanıkları ise Özge Sevinç’in eşinden boşanma dilekçesi verdikten sonra yanında kaldığı Yılmaz Akkoca’yı işaret etti.

Canlı yayına bağlanan bir izleyicinin ‘Akkoca’nın evinden bir kadının imdat çığlıklarını duydum’ sözleri üzerine soruşturmayı yürüten Sındırgı Cumhuriyet Savcılığı düğmeye bastı.

Sındırgı İlçe emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri Özge’nin en son kaldığı evin sahibi Yılmaz Akkoca’yla birlikte iki kişiyi gözaltına aldı.

Yılmaz’ın, hafta içi hergün 15.15’de başlayan ”Vazgeçme” isimli programında, 24 Haziran 2017 günü Elmakırı (Kirampa) köyünde kimliği belirsiz saldırgan ya da saldırganlar tarafından katledilen Merve Üstün’ün cinayeti de ele alınıyor.

Yorum Ekle