Amasya İtimat

ÖZBARAKLI DERNEĞİ KONGRESİ YAPILDI

Merkezi İstanbul Küçükçekmece’de bulunan Özbaraklı Kasabası Yardımlaşma Dayanışma Sosyal Kültür ve Eğitim Derneğinin 11 Şubat 2024 Pazar günü saat: 13.00’de dernek genel merkezinde 7. Olağan kongresini gerçekleştirdi.

 

Saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okunması ile kongre açılışı yapılmış olup, Dernek Başkanı Hüseyin Bayar’ın açılış konuşmasından sonra divan seçimine gidildi.

Divan Başkanlığına Selamettin Adınısever, Katip üyeliklere; Aydın Binel ve Recep Çakmak seçildi. Gündem konuşmalarını müteakip, yönetim ve denetim kurulu raporları ibra edildi. Daha sonra başkanlık seçimlerine geçilmiş üyelerin teveccühü ile yeniden Özbaraklı Derneği Başkanlığına Hüseyin Bayar seçildi.

Üyeler ve davetlilere yemek ikramı yapılan kongrede Başkanlığa yeniden seçilen Bayar bir teşekkür konuşması yaptı: ”Kongremize katılan Altın Toprak Arsa Ofisi Sahibi: sayın Murat Çakmak, MHP Küçükçekmece İlçe Başkanı sayın: Ekrem Sarısoy, Belevi Dernek Başkanı sayın: Hacı Taşova, Geydoğan Dernek Başkanı sayın Turan Akdeniz, Küçükçekmece Amasyalılar Dernek Başkanı sayın: İlker Karataş, Özbaraklı (Aşağı Baraklı köyü muhtar adayları. sayın Recep Duyar, Refik Gülten ve Mustafa Özcan’a teşekkür ederiz.

”Yönetim ve Denetleme kurullarına seçilenlerin listesi:

Yorum Ekle