Amasya İtimat

Onurlarına  Çam Vadi’de Veda yemeği düzenlendi.

Taşova Devlet Hastanesinde  uzun  bir süre çalışarak  emekli  olan hemşireler Gülennur  Pehlivantürk ve Canan Ergin’in onuruna  Veda Yemeği düzenlendi.
23 Haziran 2021 Çarşamba günü Çam Vadi Kır Düğün salonunda saat 16.00’da başlayan organizasyona; Pehlivantürk ve  Ergin’ın, Devlet Hastanesi, ASM VE TSM’deki arkadaşları  ve yakınları katıldılar. Özellikle ölümün kol gezdiği pandemi dönemi ve tüm Hizmetlerinden dolayı Taşova’mız adına  Teşekkür  ediyor, bundan sonraki  yaşantılarında mutlu uzun ve sağlıklı,  hayırlı  ömürler diliyoruz.
TÜRK  SAĞLIK SENDİKASI  TAŞOVA İLÇE  BAŞKANI ADNAN GÜMÜŞ  MESAJ YAYINLADI İkisi de birbirinden değerli  Taşova  Sağlık  Merkezi ve  Devlet hastanesinde 25 yıl beraber çalıştığım kardeşlerimden ayırt etmediğim iki değerli kardeşimizin emekli olması hasebiyle veda organizasyonunda bir araya geldik.   Covıd -19 dolayısıyla uzun zamandır bir araya gelinemiyorduk, güzel bir eğlence oldu  Yeni hayatlarında aileleriyle birlikte başarı ve mutluluklar dilerken,  emeği geçen arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum .
Adnan Gümüş Türk Sağlık Sen Taşova İlçe Başkanı

Yorum Ekle