Önemli bir Duyuru: VEFA Gurubu ihtiyaçlarınızı getirecek…

İçişleri Bakanlığımız tarafından yayımlanan pazar yerleri genelgesi kapsamında İlçemiz Kaymakamı  Mustafa Berk Çelik başkanlığında 6 Mayıs 2021 Perşembe günü bir  toplantı yapıldı.

Toplantı kapsamında alınan kararlar şunlardır:
Bakanlığımızın 04.05.2021 tarihli genelgesi uyarınca 08 ve 15 Mayıs 2021 tarihlerine denk gelen Cumartesi günleri 10:00-17:00 saatleri arasında sadece yaş sebze meyve ve Fide satışı yapılmak üzere ilçemizde Pazar kurulacaktır.
Köylerimizden gelen vatandaşlarımız yaş sebze meyve ve gıda ihtiyaçları için pazara gelebilecek olup; isteyen vatandaşlarımız 112 ihbar hattını arayarak Vefa Sosyal Destek Grubumuz aracılığıyla ihtiyaçlarını temin edebileceklerdir.
Kaymakam Çelik yaptığı açıklamada, ”VEFA Gurubumuza ait 9 araç ile hizmet verirken, personel sayımızı da artırdık. İsteyen vatandaşımızın sebze, meyve, yoğurt, süt, peynir, çökelek, maaş gibi  ihtiyaçları pazar yerine gelmelerine gerek kalmadan evlerine kadar teslim edilecektir. Siz yeter ki evde kalın. 112 nolu telefonumuzun yanısıra VEFA Gurubumuzun 0 530 887 68 05 telefonundan da bize ulaşabilirsiniz.”
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorum Ekle