Amasya İtimat

OKA’dan GÜMÜŞHACIKÖY’e GÜZEL BİR PROJE…

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının, Kırsal Kalkınma ve Tarımda Dönüşüm Mali Destek Programı Kapsamında hazırlanan ve 399.184,00 TL tutarında hibe desteği almaya hak kazanan  “Gümüşhacıköy Çalışıyor Üreticilerimiz Kazanıyor” projesi açılış ve tanıtım toplantısı Gümüşhacıköy’de 28 Şubat 2020 günü yapılmıştı.

Tanıtım toplantısına Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı başkanlığında, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Celal Eker, Ziraat Odası Başkanı Sadık Çolak, İl Genel Meclis Üyeleri Cahit Çelik, Cemal Beyaz, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı proje izleme ve değerlendirme uzmanı Özgür Tangel, mahalle ve köy muhtarları,  çiftçilerimiz  katılmıştı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesiyle başlayan tanıtım toplantısında, Ziraat Odası Başkanı Sadık Çolak projemizin detaylı bilgilendirmesini yaptıktan sonra, OKA Proje  İzleme ve Değerlendirme Uzmanı Özgür Tangel projenin hayata geçirilmesi ile birlikte çiftçilerimizin üzerine düşen sorumluluklar ve kazanımlar hususundaki açıklamalarında bulunmuştu.

“Gümüşhacıköy Çalışıyor Üreticilerimiz Kazanıyor” projesinin ihalesi: 28 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 09.30’da Gümüşhacıköy Hükümet Konağı kat 3 Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

Yorum Ekle