Ne Mazi Ne Ati’nin Konuğu Emekli Fen İşleri Memuru Sami Erdal

Ne Mazi Ne Ati’nin Konuğu Emekli Fen İşleri Memuru Sami Erdal

Taşova Gençlik Merkezimizin çok beğenilen, yayınlanmasını gönülden beklediğimiz projelerinden biri olan adeta Taşovamızın geçmişten geleceğe köprüsü görevini üstlenen “Ne Mazi Ne Ati” Projesinin bu haftaki konuğu, Emekli Fen İşleri Memuru Sami Erdal Amcamız.

Ben1934 doğumluyum, diye hayat hikayesini anlatmaya başlayan muhterem amcamız, babasının polis memuru olması dolayısıyla ilkokulu birkaç yerde okuduğunu, ilkokula başladığında bilgisi iyi olduğu için doğrudan ikinci sınıfa başlattıklarını ve diğer okul hayatını, asteğmen olarak yaptığı askerlik anılarını ve belediyede fen işlerindeki anılarını anlattı.

Muhterem Sami Erdal’ın güzel sohbetini kendi ağzından tasova gen sitesinde dinleyebilirsiniz.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberYILMAZ AİLESİNİN ACILI GÜNÜ
Sonraki haberKÖSTEKLİ SAATLER
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581