Amasya İtimat

MY CAFE TAŞOVA NEZİH BİR ORTAM…

 Haber: Ali Osman Kaymak
Taşova gazetesi  Editörü  kıymetli büyüğümüz Ahmet Günaydın ağabeyimizle birlikte 25 Haziran 2021 Cuma günü 2. durağımız  Mustafa Kemal Paşa bulvarında
geçen yıl  açılan MY CAFE oldu.
İzmit  Darıca’dan gelerek memleketi olan Taşova’ya MY CAFE ‘yi açan Muammer Öztürk dostumuzun mekanını ziyaret ettik. Aynı büyük kentlerdeki o modern kafeler gibi.
Pandemi sürecinde kısıtlamalar nedeniyle esnaflarımız iyice sekteye uğramış, inşallah bundan sonra bu sıkıntılardan kurtuluruz. .Müessese sahibi Muammer Öztürk;  ”My Kafede İlk kahve çekirdeğinden taze öğütülüp fincanlara kadar olan serüveni sizlere sunuyoruz. Çekirdek kahveden latte, mocha, espresso, espresso macchiato, cappuccino, americano, caffe crema, flat white, cafe cortado, affagato, dondurmalı ıce coffe, dalgona kahvesi, ıce americano, ıce latte, frappe gibi bir çok kahve çeşidi ile birlikte sıcak çikolata, limonata gibi soğuk sıcak bir çok ürün bulunmakta. İçeceklerin yanında aparatif yiyeceklerde bulunmaktadır.” şeklinde duygularını ifade etti.
Güzel bir  kafe, Taşova’mıza yakışır bir mekan olmuş. Taşova ırmak kenarı üzerinde ırmak manzaralı MY KAFE gençlerin ve Taşova halkının nezih bir mekanı olmuş. Espresso kahve, Maraş dondurması son derece enfes.  Hizmet  kusursuz  sunum sağlıklı ve ferahlatıcı bir  ortamda gönlünüzce, ailece oturmak için tercih edilebilir.

Yorum Ekle