Amasya İtimat

MİLLETVEKİLİ ADAYI YILMAZ ÖZDEMİR’İ ZİYARET ETTİ

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem milletvekilliği seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinden Amasya 2. sıra milletvekili aday olan İş adamı ilçemiz Güngörmüş köyünden Arif Yılmaz, İyilik Hareketi Derneğini ziyaret ederek Başkan Kasım Alper Özdemir ile görüştü.

11 Nisan 2023 Salı günü gerçekleşen ziyaretten sonra Yılmaz bir açıklama yaptı: ”Amasyamız’ı Türkiye’nin her yerinde temsil eden Şair Yazar İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı kardeşim Kasım Alper Özdemir ve gönüllü kardeşlerimizi Taşova’daki dernek binalarında ziyaret ettim misafirperverliği ve nezaketinden ötürü kendisine ve değerli genç kardeşlerime çok teşekkür eder İyilik yolunda başarılar dilerim.”

Özdemir ise yaptığı açıklamada; ”Memleketimizin her bir insanı bizim için bir değer bir kıymettir. Milli manevi değerlerimize her daim sahip çıkan, memleketini unutmayan ve güzel hizmetlerde bulunan hayırsever iş insanı Arif Yılmaz ağabeyimize insana hizmet için çıkmış olduğu siyaset yolunda üstün başarılar diliyorum. Arif Yılmaz Ağabeyimiz derneğimizi ziyaret ederek siyasetteki hedef ve ideallerini bize anlattı. Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adaylığını gönülden tebrik ettik.

Yorum Ekle