MHP AKINOĞLU BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BEKİR ÖZTÜRK BEYANAT VERDİ

19 yıldır çalıştığı Akınoğlu Belediyesinden 29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak mahalli idareler genel seçimi dolayısıyla istifa ederek Milliyetçi Hareket Partisinden belediye başkan adayı olan Bekir Öztürk gazetemize beyanat verdi.

 

Bekir Öztürk beyanatında:

 

Belediyemiz 1972 yılında Tekke ve Yerkozlu Köylerinin birleşimi ile kuruldu, 1972 yılından bugüne kadar Belediye Başkanlığı yapmış saygıdeğer Belediye Başkanlarına Kasabamıza yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, rahmetli olanlara Allah’dan rahmet, hayatta olanlara uzun ömürler dilerim. Bende Belediye Başkanlığını kazandığımda yapılan hizmetlere yeni hizmetler ekleyerek Kasabamızda yapılmayan hizmetlerin daha iyilerini yapacağıma ve tüm sorunları çözeceğime söz veriyorum. Kasabam için projelerimiz, planlarımız, hepsinden öte attığımız her adımı değerli kasabamızın halkı ile birlikte atacağız, danışarak, görüşerek, paylaşarak yöneteceğiz. Kasabanın sahibi Belediye yönetimi değildir. Kasabanın sahibi o kasabada yaşayan hemşerilerimdir. Bu anlayış temelinde halkımızla birlikte Akınoğlu’na yaraşır bir kasaba olması için çalışacağız, öncelikle kasabamızda yaşayan insanların mutlu olmaları benim için esasdır.

 

Akınoğlu Belediye başkan adayı olarak; böyle önemli ve onurlu bir göreve talip olmaktan büyük mutluluk duymaktayım. Akınoğlu Kasabam için hedeflediğim projelerimle 29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan yerel seçimleri yarışında kararlı ve iddialıyım. Hayal ettiğim kasabamda yaşayan her insanın gurur duyduğu, başkalarına örnek olsun diye anlattığı, gittiği her yerde konuşulan bir kasaba idealimdir. Göreve geldiğim ilk günden itibaren kasabamda yaşayan tüm hemşerilerimin Belediye Başkanı olacağım.

 

Benim için Belediye hizmetlerinde tek ölçüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarıdır.

 

HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR.’ Dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.