Amasya İtimat

İLÇEMİZ TAŞOVA ANADOLU LİSESİNDE 1. YARIYIL SONU KARNE TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANDI.

Ödül törenine öğrenciler, öğretmenler, Okul Aile Birliği temsilcileri ve veliler katıldı.
            Taşova Anadolu Lisesi’nde birinci kanaat döneminde takdir ve teşekkür alanlara, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerde sınıflarında başarılı olanlara, II. Dönem daha başarılı olmaları için ödül verildi.
Taşova Anadolu Lisesi  4 yıldır gelenek haline getirdiği ‘I. Kanaat Dönemi Ödül Törenini’ bu yıl da devam ettirdi.275 öğrencinin;  18’i onur, 47’si takdir, 117’si teşekkür belgesi aldı.Takdir belgesi alan 47 öğrenci birer kitap ve öğrencilerinden 1. dönemde okulun en çok kitap okuyan öğrencisi Mehtap SAYIN çeyrek altın ile ödüllendirildi.
             Ayrıca ilçemiz  ve  okulun tanıtımını sportif ve sanatsal etkinliklerle yapan ;  3. Dünya Tekvando Şampiyonasına katılan Türkiye 1’si  ve dünya 9.’su olan Milli Sporcu Tuğçe Bölükbaş, Amasya Hazeranlar Konağı’nda Mevlana Konulu Ebru Sergisi düzenleyen Nesibe Ceren Urfalılar Onur Belgesi ile taltif edildiler. Taşova Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Faruk GÜLTEKİN  yapmış olduğu konuşmada; başarılı olan öğrencileri tebrik ederek ikinci dönem de aynı başarıyı göstermelerini tüm öğrencilerden beklediğini ifade etti. Ayrıca öğrencilerin başarısında en büyük pay sahibi olduklarına inandığı tüm öğretmenlerine teşekkür etti.
              Yine Okul Müdürü Ömer Faruk GÜLTEKİN dağıtılan ödülleri sağlayan, Okul Aile Birliği Başkanı Hayrullah AĞIŞ’a da çok teşekkür ettiğini ifade etti.
              Karne Töreni ödüllerin dağıtımndan sonra yapılan bayrak töreni ile sona erdi

 

Takdir Belgesi alan 47 öğrenci Okuyan Amasya İş Takip Planı gereği kitap hediye edilerek ödüllendirildi.

  

Onur Belgesi Alan Öğrenciler 

Tekvando Türkiye 1.si ve Dünya 9.su. Milli Sporcumuz Tuğçe Bölükbaş Onur Belgesi ile ödüllendirildi.

 

Amasya Hazeranlar Konağı’nda Mevlana Konulu Ebru Sergisi düzenleyen Nesibe Ceren Urfalılar Onur Belgesi ile ödüllendirildi.

 

Okulun en çok kitap okuyan öğrencisi Mehtap SAYIN Çeyrek Altın ve Onur Belgesi ile ödüllendirildi.

 
 

Karne ve ödül töreni

 
 
Ödül Töreninden görüntüler.
 
Ödül Töreninden görüntüler.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.