Mevlid Kandili Çarşı Cami’nde idrak edildi

Bu gece (17 Ekim 2021 Pazar gecesi) Mevlid kandili olması nedeniyle İlçemiz Müftülüğü ile Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğü tarafından Taşova Merkez Caminde bir etkinlik gerçekleştirildi.

Akşam namazı sonrası başlayan programda İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Ahmet Çoban yönetiminde öğrenciler aşr-ı şerifler okudular ilahiler söylediler, müzezzinlik uygulamasında bulundular. Merkez cami görevlilerinin mevlid okuması ve ilçe vaizinin günün anlam ve önemine değinen sohbetiyle ve duasıyla program sona erdi.

Programın sonunda Taşova Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından mevlid programına katılanlara aşure ikramında bulunuldu.

İmam Hatip Lisesi Müdürü Kemal Vehbi Onay, kendilerine programın hazırlanmasında ve sunulmasında yardımcı olan Taşova Müftülüğüne, merkez cami görevlilerine, okul idaresi, öğretmenleri, öğrencileri ve aşçılarına ve diğer tüm emeği geçenlere, programa iştirak eden cemaate teşekkür ederek kandillerini kutladı.

….

Foto-Slayt
(Sınırsız interneti olanlar için asli kalitesinde fotoğraf slaydı. Sağ ve sol alt köşeden fotoğrafları gezinebilirsiniz. İndirmek istediğiniz fotoğrafın üzerine sağ tık, Resmi Farklı kaydet, ile indirebilirsiniz.)

Yorum Ekle