Meslek Yüksek Okulu İnşaatında Sona Gelindi

Kaymakam Engin Uysal Meslek Yüksek Okulu İnşaatında İncelemelerde Bulundu

Kaymakam Engin Uysal beraberinde Belediye Başkanı Bayram Öztürk ile birlikte yapımı devam eden Taşova Meslek Yüksekokulu inşaatında incelemelerde bulundu.

Kaymakam Engin Uysal yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldıktan sonra yaptığı açıklamada “İlçemizin büyük bir heyecanla beklediği Meslek Yüksekokulunda sona gelmiş bulunuyoruz.

Yaklaşık olarak yapımına bir yıl önce başlanan hizmet binası inşaatında çalışmaların yüzde doksan beşi tamamlanmış durumda olup son rötuşlar yapılmakta ve Mayıs ayının sonunda bitmiş olacak  Meslek Yüksek Okulumuz yeni eğitim öğrenim yılına hazır olacak.

Çevre düzenleme çalışmaları da diğer bir taraftan devam etmekte olup 2014-2015 eğitim öğretim yılında ilçemize gelecek olan öğrenci kardeşlerimiz iyi şartlarda kaliteli eğitim almaları için tüm şartlar oluşturulmakta.

İlçemize yapılan Meslek Yüksek Okulu, 26 dönüm üzerine, 800 metrekare dört kat olarak yapılmış olup ilk yılımızda Otobüs Kaptanlığı ve Posta Dağıtıcılığı bölümleri ile hizmet vermeye başlayacaktır” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberYayla Yolculuğu Erken Başladı
Sonraki haberERGÜL AİLESİNİN ACI GÜNÜ
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.