Amasya İtimat

Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor

Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor

Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi “Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi”ne Başladı

Okul Müdürü Osman Uysal, Bölüm Şef ve Öğretmenleri yaptıkları açıklamayla projeyi tanıttılar ve Taşova’da projeyi başlattıklarını duyurdular.

Açıklamalarında:

“Projenin Amacı: Okulumuzda öğrenim gören öğrencilerin; öğretmenleriyle birlikte, İlçemiz merkez ve köylerinde imkanlar ölçüsünde, tespit edilen veya talep eden kişilerin; evlerinin bölümlerinin küçük bakım ve onarımlarının, evlerinde bulunan kullanılamaz veya eskimiş durumdaki eşyalarının tamir ya da bakımlarının okulumuz atölye imkanları dahilinde yapılmasıdır.

Bu kapsamda ilk olarak Elektrik Elektronik Teknolojileri Alanı öğretmen ve öğrencileri tarafından tespit ve talep edilen ilçe merkezindeki 6 ailemize ziyaret yapıldı. Elektrik tesisat ve elektronik cihazlarla ilgili değerlendirmelerde bulunuldu. Gereken cihazlarda küçük bakım ve onarımlar yapıldı.

Eş zamanlı olarak diğer alanlarımız Bilişim Teknolojileri, Muhasebe Ve Finansman ve Mobilya İç Mekan Tasarım Alanlarımızda aynı faaliyetleri yürütmektedirler.” dediler.

Böyle güzel çalışmalarından dolayı emeği geçenleri kutluyoruz.

Yorum Ekle