Amasya İtimat

MART AYI TOPLANTISI YAPILDI

İlçemiz Kaymakamı Kudret Kurnaz başkanlığında 8 Mart 2018 Perşembe günü Mart Ayı Halk Toplantısı gerçekleştirdi.
Kaymakam Kudret Kurnaz Sosyal Yardımlaşama ve Dayanışma Vakfı toplantı salonunda düzenlenen Halkla Görüşme/Halk toplantısına katılanların talep ve isteklerini dinledi.
İlçe sakinlerinin sorun, sıkıntı, talep ve önerilerini birinci ağızdan dinleme fırsatı bulduklarını kaydeden Kaymakam Kurnaz; “Bakanlığın yayımlamış olduğu genelgeyle her ay halk toplantıları düzenlediklerini belirterek, toplantıların vatandaşların sorun, talep ve isteklerinin dinlenilmesi, daha geniş halk kesimlerine ulaşılması ve halkın devletten olan taleplerinin yerinde alınarak takip edilmesi amacıyla yapıldığını” söyledi.
Toplantıya Kaymakam Kudret Kurnaz ile birlikte, Jandarma Komutanı Teğmen Ömer Altun, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mustafa Okur, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Yeliz Üstün, SYDV Müdürü Barış Gündüz, İlçe Müftü vekili Duran Ali Durupınar, İlçe Emniyet Müdür Vekili Yılmaz Polat, Özel İdare Müdürü Muzaffer Saykal, Yazı İşleri Müdürü Bünyamin Şahin, Milli Eğitim Şube Müdürü Uğur Başgül ve vatandaşlar katıldı.

Yorum Ekle