MERKEZDEKİ TAŞOVA İMAM HATİPLİLER KAHVALTILI TOPLANTI DÜZENLEDİLER

TAŞOVA MERKEZDE İKAMET EDEN İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI VE MENSUPLARI KAHVALTIDA BULUŞTU

Taşova İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği, 01 Mart 2015 Pazar günü merkezde ikamet eden üyelerine kahvaltılı bir toplantı düzenledi.

Çarşı içi eski buğday pazarı meydanında Simit kafede saat 10.00’da düzenlenen kahvaltılı buluşmaya mezun ve mensup davetliler rağbet gösterdiler.

Kahvaltının sonunda ilçemiz Müftüsü  Harun Yılmaz’ın yaptığı yemek duasından sonra Dernek Başkanı Hüseyin Aytaş, toplantının amacı ve derneğin hedef ve çalışmaları hakkında kısa bilgi verdikten sonra toplantıya teşrif edenlere teşekkür ederek sözü  Kaymakamı Emin Kaymak’a verdi.

Kaymakam Emin Kaymak, derneğin kendisini davetinden dolayı teşekkür ettiği konuşmasında; “Güzel bir etkinlik, çok güzel hedefleriniz var, geçmişi unutmayan ve geleceğe umutla, azimle, gayretle bakan bir nesile ihtiyacımız var, böyle bir neslin oluşmasında yapacağınız çalışmalar bizi de memnun edecektir” dedi ve böyle güzel bir etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür etti.

Kısa süren çaylı sohbetden sonra etkinlik bitiminde bir çok katılımcı vedalaşırken, yönetim kurulundan bir grup yine aynı mekanın üst katlarında dernek için henüz yeni kiralanan daireyi gezdiler.

Dernek binasını ziyaret eden ekip daha sonra yapımı hızla devam eden ilçemiz Anadolu İmam Hatip Lisesi yeni binası inşaatını ziyarette bulundular.

Taşova İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği’nin düzenlemiş olduğu Kahvaltı etkinliğine, Taşova Kaymakamı Emin Kaymak, İlçe Müftüsü Harun Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü ve aynı zamanda Taşova İmam Hatip Lisesi mezunu Mustafa Tümer, İlçe Emniyet Müdürü İlhan Sönmez, İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Öker, İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Sadi Bahar, kuruluşundan itibaren yıllarca öğretmen ve yönetici olarak görev yapmış Osman Kazancı, İmam Hatip Lisesi öğretmen ve yöneticileri, dernek yönetim kurulu üyeleri ve Taşova’da ikamet eden diğer imam hatipliler katıldılar.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberMERHUM ERBAKAN HOCA İÇİN MEVLİD OKUTULDU
Sonraki haberPLAKAYA GÖRE MUAMELE 33-27
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581