Amasya İtimat

MEHMET ALİ DÜZGÜN DP ULUKÖY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

29 Mart 2009 Pazar günü yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Demokrat Parti Uluköy kasabası Belediye Başkanlığı için adayını Mehmet Ali Düzgün olarak açıkladı.

 

Mehmet Ali Düzgün gazetemize verdiği demeçte: “Değerli hemşerilerim ; Ben 1947 yılında Sonusa (Uluköy) de doğdum. Beylerin İsmail’in oğlu olup, Rahmetli Ahmet Düzgün ve Recep Düzgün’ün küçüğü, kasabamız Şehidi Mustafa Düzgün’ün  ağabeysiyim.

 

İlk Okul Tahsilimi Sonusa İlkokulunda, Orta Okul Tahsilimi Taşova Orta Okulunda, liseyi Askeri Okulda tamamlayarak; 1968 Yılında Astsb. olarak Türk Silahlı Kuvvetlerinde göreve başladım. 1969 yılında Em. Öğr. Mehmet Yücel’ in ablası Sıdıka Hanımla evlenerek hayatımı birleştirdim. Üç kız bir erkek olmak üzere 4 çocuk babasıyım. 1993 yılında emekli oldum. 2 yıl Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmesi (AŞTİ.)’de görev yaptım. Görevim ve ikametimden dolayı; 1997 yılında Ankara’ da Konut Yapı Kooperatifi kurarak inşaat işleri ile iştigal etmeye başladım. Bu arada sürekli irtibat halinde bulunduğum Uluköy’ümün adına Ankara’da Yardımlaşma Derneği’ nin kurucusu ve Başkanı olarak Bilgisayar ortamında WEB sitesi (www.ulukoylulerdernegi.com)‘ ni kurdum.

 

Secimin neticesi ne olursa olsun bu hizmetlere devam edeceğim. 29 MART 2009 Seçimleri’ nin Memleketimize ve Kasabamıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

 

Mimari kültüre sahibim, Ankara’da dört yıldız şeklinde 84 dairelik çok katlı deprem yönetmeliğine uygun örnek bir site yaptım.

 

Daha evvelki yıllarda da kasabamıza sık sık gelerek kasabamızla yakından ilgilendim. Belediye başkan adaylığı gündemde değilken dahi; Milli bayramlarda okulumuzu ziyaret ederek okul noksanlarını yerinde tespit ettim. Okul müdürümüz sayın Ahmet Ulutaş ile teması kesmemeksizin; öğretmen ve öğrencilerimizi motive etmek adına okulumuza görsel hizmetlerde bulundum. Fakirlik, işsizlik kasabamızın kaderi olamaz.

 

Bu yüzden siz hemşerilerime hizmet etmeye ve kasabamızı özenen değil özenilen bir kent yapmaya geldim. Saygılarımla.” Dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.