Maldivler Balayı ve Tatil Seçenekleri

Maldivlerin başkenti Male’nin renkli kentini tanımak için bir gün harcamanın iyi bir değeri var. Adanın bol taze ürünlerini sergilemek için mükemmel pazara dolaşmadan önce, geleneksel balıkçı teknelerinin koşuşturarak Male limanına yüklenmesi ve boşaltılması ile başlayın. Yerel tedarikçilerden birinden tatlı ve serinletici bir hindistancevizi suyu almadan ayrılmayın. Sonra, 350 yılı aşkın süre önce inşa edilmiş olan Hukuru Misikiiy Camii’ni, narin mercan taş yapısıyla ve karmaşık oymalarla durdurun. Ayrıca bazı güzel yerel el sanatları dükkanlarında, diğer şeylerin yanında, yerel mercandan yapılmış müthiş mücevherat satın alabilirsiniz.

Maldivler gerçekten yeryüzünde biraz cennet olup size gevşemeye, rahatlamaya ve günlük kaçmaya fırsat tanır. Adalar kendinizi görünümü hayranlıkla izlemekten, daha büyük bir kitap okumaktan ve kendi özel güneşlenme güverteden kokteyl yudumlamaktan daha yorucu birşey yapmamak için mükemmel bir yer. Birinci sınıf tatil beldelerinin çoğu, egzotik ve lüks tedaviler sunan ev kaplıcalarına sahiptir. Ekstra Maldivler Turları özel bir şey için, neden dünyanın dört bir yanındaki tropikal balıklarla çevrili bir sualtı kabininde tedavinizin yapıldığı, ilk su altı spasında bir geziye çıkabilme imkanı tanır.

Maldivler, kıskanılacak bir sualtı ve deniz yaşamı dizisine erişimi ve çok uzun süre şezlonglarda oturamayanlar için heyecanlı su sporları için mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Turkuaz okyanusundaki adalara benzeyen muhteşem bir hava görünümü elde etmek için rüzgar sörfü, uyku levhası veya yamaç paraşütü deneyin. Lüks bir tatilde yüzeyinin derinlerini araştırmak isteyenler için keşfedilmeyi bekleyen büyüleyici bir sualtı dünyası var .Malta, manta ışınları ve balina köpekbalığı Maldivler için ünlü.

Çoğu tatil köyü, yemyeşil bitki örtüsü ve tropikal vahşi yaşamıyla çevrili kendi özel adalarında yer almaktadır ve Maldivler balayı otelleri mükemmel bir konaklama imkanı sunmaktadır. Adaların başkenti Male, eylemin yakınında ve havaalanına kolayca ulaşabileceğiniz iyi bir merkezdir. Hint Okyanusu’nun çevresinde noktalı bulunan diğer iki bin adaya ya deniz uçağı ya da su taksi ile ulaşılabilir ve her biri sakin bir kaçış ve mümkün olan her lüksü size sunmaktadır.

Yorum Ekle