Kumlucalılar İstanbul’da piknikte buluştu

İstanbul’da faaliyet gösteren ve son yıllarda yaptığı önemli etkinliklerle adını duyuran KumlucalılarDerneği başkanı Mehmet  Önder ve  yönetiminin yoğun çalışmaları neticesinde gerçekleştirilen piknik gününde Kumluca’lılar doyasıya  eğlendıler.

Proğramın sunumu  Televozyon ve  Radyo program sunucusu Salih Turgut yaparken,  orkestrada Cemil Solak sahne  alarak, Amasya yöresel oyun havaları ve devamında Türkiye gündemi türkülerini icra etti.

Piknik alanındaki Kumlucalıları yönetimi ile birlikte ziyaret ederek sohbet eden  Başkan Mehmet  Önder, fotoğraflarını çektirdiği üyelerinin  bu eğlenceli güne  ilişkin resimlerini de derneğin  facebook sayfasında yayınladı.

Kumluca (Buladan) Dernek yönetimi

Mehmet Önder (Başkan) – Emin Alim, Hüseyin Çağlar, Muzaffer Şen ve Veyis Yılmaz’dan oluşuyor.

Başkan Mehmet  Önder piknikte yaptığı konuşmasında şunları söyledi.”Değerli üyelerim, değerli Kumluca muhtarım sizleri saygıyla selamlıyorum . Bugun yıne  tüm üyelerimiz gelmişler, sizlerin katılımı bizlere güç veriyor. 2004 yılında Emin Alim kardeşimizin kurduğu ve 2011 yılında resmi olarak şahsımın yönetimdeki arkadaşlarımla resmileştirdiiği derneğimiz ile  bir hayli  yol kat ettik. Yaptığımız faaliyetlerimizi köyümüzün muhtarı Mustafa Coşkun kardeşimle iştişare içerisinde şekilde yapıyoruz.

Köyümüzün çeşmesi, fırını, Aşevimiz, İftar etkinlikleri, Sağlık ocağı çevre bakım onarımı , köy konağımızın ve   sosyal tesisin yapılması, Kanalizasyon, atık su  arıtımı , köy içinin cadde ve sokaklarının  parke yapımı , Su depomuzun yenilenmesi,  aklıma  gelen bu hizmetlerimizi daha da çoğaltacağız. Önümüzdeki günlerde de , Damlama su projesi, Mezarlık çevresinin ıslahı ve İstanbul’da derneğimize yer almak  olacaktır. Tabii ki bunları yıne  sızlerın desteği ile yapacağız. katılım ve  destekleriniz için  bir kez daha  teşekkür ederken,  her zaman davetimize gelen  Salih kardeşime de ayrıca teşekkür ediyorum ” dedi.

 

IMG_2557 IMG_2561

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberSOLİNGEN UNUTULMADI
Sonraki haberAZAP YOLU