KAYMAKAM EMİN KAYMAK’A ZİYARET

Kaymakam Emin Kaymak’a Ziyaret

Kızılay Derneği Taşova Şube Başkanı Özgür Özdemir ve Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Yavuz Aydın, Kaymakam Vekili Emin Kaymak’ı makamında ziyaret ettiler.

Kızılay Şube Başkanı Özdemir ve Engelliler Derneği Başkanı Aydın Kaymakam Emin Kaymak’a yeni görevinde başarılar dileyerek Taşova’ya yapılacak güzel çalışmalarda üzerlerine düşen her türlü görevi yapmaya hazır olduklarını söylediler.

Yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam vekili Kaymak “Sivil toplum kuruluşları ülkemizde önemli bir yer tutmakta ve insanlarımıza önemli hizmetler sunmaktadır. İnsanlık adına yaptığınız çalışmalardan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

kaymakam_ziyaret_2

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberTrabzonspor Tırı ilçemizden geçti
Sonraki haberYORUMLARA CEVAP
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.