Amasya İtimat

KARAMBOLE YAŞIYORUZ

 

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Aslan Berber, artan terör olayları ve beraberindeki şehitlerimiz ile 1 Nisan 2016 günü toprağa verdiğimiz şehidimiz İdris Bolat’ın şehadeti hakkında gazetemize bir beyanat verdi.

”Artık bir tek Ankara, İstanbul, Güneydoğu’daki iller değil; Türkiye’ nin her yeri için aynı düşüncedeyim. Yurdumuzun doğusu-batısı-kuzeyi-güneyi fark etmiyor. Yüzlerce, binlerce ortak noktamıza ek olarak bir ortak noktamız daha var: KARAMBOLE YAŞAMAK…

Sabah evden çıktık… Akşam geri dönüp dönmeyeceğimiz meçhul. Nerede, nasıl patlayacağı belli olmayan bombaların hedefindeyiz. Terörü amansız, lakinsiz, fakatsız … lanetliyorum. Teröre karşı tek vücut olmalıyız. Ülkemizi hedef alan hiçbir cinayet şebekesi, hiçbir terör baronu, hiçbir küresel vahşet projesi uygulayıcısı kirli emellerine ulaşamayacaktır.

Ama ilerleyen günlerde Yurdumuzu hedef alan başka saldırıların gerçekleşebileceği iddia ediliyor. Önceliği vatandaşlarının güvenliğini sağlamak olan AKP iktidarı ise terör konusunda ise dün de yanlıştaydı bu günde yanlışta. Umarım içinde bulundukları acizlikten bir an önce kurtulup teröre karşı gerekli önlemleri alarak milletimizin daha fazla bedel ödemesinin önüne geçerler. Daha dün ilçemizden Hakkari-Yüksekova’da terör kurbanı İdris BOLAT kardeşimizi şehit verdik. Yürekleri dağladı. Milletimizin üzüntüsü çok derin ve öfkesi kabarık. Terörle yaşamaya alışmamız gerekiyor diyen aklı evvellerin aksine bu milletin terörle yaşama-alışma gibi bir zorunluluğu yoktur. Allah bizleri muvaffak eylesin. Her şey kardeşliğimiz için birlik ve dirliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. Allah’ ım şehitlerimizin ruhunu şad etsin. Ailelerine, yakınlarına, silah arkadaşlarına sabırlar versin…” dedi.

 

MHP İLÇE BŞK

ASLAN BERBER

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.