METEM’den Yerel Basınımıza Teşekkür Ziyareti

METEM’DEN YEREL BASINIMIZA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

İlçemiz Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi yöneticilerinden https://tasova.gen.tr/ web sitemiz ve Taşova Havadis gazetemize teşekkür ve nezaket ziyareti.

Geçen günlerde bir dizi göğsümüzü kabartan çalışmalar, proje fuarları ile öne çıkan ve bölgemizde, ülkemizde ilçemizi güzel projelerle adını duyuran okulumuz Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi yöneticileri, ilçemizde yayın yapan yerel haber web siteleri ile Taşova Havadis Gazetesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundular.

Ziyaretle ilgili Okul yöneticileri:

“İlçemizde yayında bulunan yerel haber site yöneticilerine okul idaresi olarak ziyarette bulunduk. www.tasova.gen.tr web sitesi ve Taşova Havadis Gazetesi yetkilisi Ahmet GÜNAYDIN Bey´e,  www.tasova.net yetkilisi Ali Rıza AĞIŞ Bey´e, web sayfalarında yaptıkları  okulumuz ile ilgili TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı ve TÜBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışmalarındaki desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bundan sonraki “TÜBİTAK 47. Ortaöğretim Öğrencileri Arası Proje TÜRKİYE Finali”nde de okulumuza öğrencilerimize haberleri ile destek vermelerini temenni ederiz.

Ayrıca ziyaretimizde yerinde bulamadığımız www.tasovahaber.net web sitesi yetkilisi ve TRT Taşova muhabiri ve temsilcisi Cesarettin TUZLA´ya da teşekkürlerimizi iletir, desteklerinin devamını dileriz.

Yine okulumuzla ilgili haberlerin paylaşımında büyük emeği geçen Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni  www.tasova.gen.tr ve www.tasovahaber.net eğitim haberleri editörü Ahmet ÖZKAN Bey´e teşekkür eder, desteklerinin devamını dileriz.” dediler.

Biz de Taşova Havadis Gazetesi ve www.tasova.gen.tr sitesi olarak bu inceliğinden dolayı Taşova Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi yöneticilerine teşekkür ederiz.

05163431_img_20160405_145106

05163433_img_20160405_140914

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberKARAMBOLE YAŞIYORUZ
Sonraki haberAnadolu Ajansı 96 yaşında
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.