İYİLİK HAREKETİ KURBAN ÖNCESİ FAALİYETLERİNİ HIZLANDIRDI..

Kurban Bayramı arefesinde nisan ayı başından beri ilçemizde faaliyetlerini sürdüren Gönüllü İyilik Hareketi ekibi çalışmalarına hız verdi.

Serhat Tekstil Sahibi İlhami Tombul’un 3-10 yaş arası çocuklar için teslim ettiği 150 tişört ve şort hediyesi ile Hemşehrimiz Serdar Özarslan tarafından ulaştırılan Beşiktaş Jimnastik Kulübü futbol takımı imzalı formaları da gönüllü ekipler tarafından çocuklara ulaştırılmaya devam ediyor. İki hemşehrimize farkındalıkları için teşekkür ediyoruz.

25 adet küçükbaş kurbanı daha evvel hediye eden iyilik hareketi ekibi 100 adet gıda poşetini ihtiyaç sahiplerine teslim ederken, sokak hayvanlarını da unutmadılar.

Çılkıdır Köyü Muhtarı Mustafa Arslan’ın daveti üzerine de 15 çocuğa forma ve bayramlık hediyeleri ulaştırıldı.

Muhtar Arslan, bu tip iyilik hareketlerine vesile olanlara teşekkür ediyorum; dedi.

Çılkıdır Köyü izlenimleri sonunda açıklamalarda bulunan iyilik hareketi öncüsü hemşehrimiz Kasım Alper Özdemir; Danimarka’dan İngiltere’ye, Almanya’dan İsviçre’ye kadar bir çok hemşehrimiz ve dostumuza gönülden destekleri için teşekkür ediyoruz.

Her bayram bir sevinci paylaşmaktır. Dinimizin gereği de yardımlaşma ve dayanışmadır. Biz iyiliği paylaşmaya bu platform çatısı altında devam ediyoruz.

Kurban Bayramı öncesinde gerek kurban bağışı, erzak ve çocuklarımıza hediyeleri ile destekte bulunan Almanya’dan Günay Güney ve ailesine, Ömer Kavak ve ailesine, Danimarka’dan Kutbeddin ve Nurettin Tekşen’e, İsviçre’den Seyide Aktaş’a, Türkmenistan ve Doğu Türkistan Dernek yönetimlerine ayrıca teşekkür ediyorum.

İnşallah okullar açılınca da eğitim faaliyetlerimiz devam edecektir.

İyilikte ve hayırda yarışmaya devam edeceğiz inşallah; dedi.

Yorum Ekle