Amasya İtimat

İYİ PARTİ İLÇE TEŞKİLATI YENİ YÖNETİM İLK TOPLANTISINI YAPTI

İYİ Parti Taşova ilçe Teşkilatı Başkanı Salih Aşçı yeni yönetim kurulu ile ilk tanışma toplantısını Parti Binasında geçekleştirdi.

5 Kasın 2019 Salı günü saat 18.30 ‘da parti binasında  toplanan yeni yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda,  Başkan Salih Aşçı yaptığı açılış konuşmasına Genel Başkan Meral Akşener’in selamlarını ileterek  başladı. Daha önce şerefle yaptığım İYİ Parti  İlçe Başkanlığına tekrar atanmış bulunuyorum. Bizi bu göreve layık gören, başta Sayın Genel Başkanım olmak üzere herkese şükranlarımı sunuyorum. İnşallah siz  çok değerli  yönetim kurulu arkadaşlarımla beraber başarılı çalışmalar yapacağız. Rabb’im yar ve yardımcımız olsun dileğinde bulundu

Yönetimdeki arkadaşları tek tek tanıtan Aşçı; görevi  devreden  İlçe Başkanı İsmail Yüksel’e  yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. İYİ Parti Genel Merkezinin ülke genelinde  aldığı kararlar doğrultusunda ilçe yönetimi oluşturuldu. Bu kutlu mücadelemizi hep  beraber sürdüreceğiz. Yeni yönetimde siyasi tecrübelerinden  son derece faydalanacağımız  arkadaşlarımız aramızda yer aldılar. Bu yönetim kadrosu özlenen ve herkesi kucaklayacak bir kadrodur. Gayelerinin İYİ Parti’yi Türkiye’nin yükselen partisi yapmak olduğunu söyleyen Aşçı; “İYİ Parti kendi içinde oluşturduğu birlik, beraberlik ve kardeşlik havasını önümüzdeki genel seçimlere kadar hiç durmadan dalga dalga bütün milletimize yansıtacağız. Herkesi kucaklayan bir siyaset anlayışıyla hareket ederek, İYİ Parti’yi Taşova’da hak ettiği daha ileri noktalara taşıyacağız.” diye konuştu.

Dilek ve temenniler ile devam eden toplantı iki saat sürdü.

Yorum Ekle