İSTİKLAL MARŞI’NI EZBERE GÜZEL OKUMA YARIŞMASI YAPILDI

İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü’nce İlçemiz İlköğretim ve Ortaöğretim Okulları öğrencileri arasında 27 ve 28/02/2012 günleri İstiklal Marşı’nı ezbere güzel okuma yarışması yapıldı.

Taşova Öğretmen evi ve ASO Müdürlüğü salonunda, anaokulu, ilköğretim ve ortaöğretim öğrencileri arasında yapılan İstiklal Marşı’mızı ezbere güzel okuma yarışmasında Taşova Yuvam  Anaokulundan Zeynep Betül Köroğlu birinci olurken, ilköğretim 1. kademede Yeşilırmak İlköğretim Okulu’ndan Tuğba Şüheda Başaran birinci, Atatürk İlköğretim Okulu’ndan Rukiye Altun ikinci, Özkan Ağış  İlköğretim Okulu’ndan Beyza Bozkurt üçüncü oldu.

İlköğretim 2. kademede ise Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndan Beyzanur Sümen birinci, ÖzkanAğış İlköğretim Okulu’ndan Seda Demir  ikinci, Uluköy Şehit Komiser Mustafa Düzgün İlköğretim Okulundan Deniz Uysal ve Destek İlköğretim Okulu’ndan Nadire Temiz üçüncü oldular.

Ortaöğretim okulları arasında ise Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nden Aslı Aygün birinci, Şehit Polis Ahmet Yaşar Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezinden Sibel Yaşar ikinci, Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Münevver Rabia Temiz üçüncü oldu.

İlçe kapsamında dereceye giren öğrencilere ödülleri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Uysal tarafından verildi. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü UYSAL, İlçe okulları arasında yapılan İstiklal Marşımızı ezbere güzel okuma yarışmasında birinci olanların 8 Mart 2012 günü Amasya’da yapılacak olan İstiklal Marşını Ezbere Güzel Okuma Yarışmasında ilçemizi temsil edeceklerini belirtti.

-R-e-s-i-m-l-e-r-

Anaokulu ve İlköğretim Okulları 1. Kademe Öğrencileri Arası Yarışma.

Sonuçların Açıklanması ve Dereceye Girenlere Ödüllerinin Verilmesi.

1. Kademe Yarışma Sonu, Öğretmenevi Yemek İkramı ve Öğle Arası Dinlenme…

İlköğretim 2. Kademe Öğrencileri Yarışması.

2. Kademe Yarışmasının Sona Ermesi, Sonuçların Açıklanması ve Ödül…

Video: İlköğretim Okullarının Bazılarından…

Ortaöğretim Yarışmasından…

Video: Ortaöğretim Okulları Öğrencileri Yarışma Videoları.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.