İLÇEMİZDE KURBAN BAYRAMI

     

   Bu yıl  kurban bayramı bayramlaşma  programı  ilçe Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Halk ve Kamu Kurumları ile bayramlaşma Bayramının 1. günü saat 15.00 de  Öğretmenevinde yapıldı.

   Bayramın  2.günü Belediye başkanlık makam odasında saat 11.00 düzenlenen  bayramlaşma programları  siyasi partilerin parti binalarında devam etti.Vatandaşlar siyasi partilerin   bayramlaşma törenlerine katıldı.

      MHP  saat 14.00 de parti binasında vatandaşlarla bayramlaşma programı düzenledi.AKP Amasya Mv. Avni Erdemir’in katılımı ile saat 15 .00 de  parti binasında  vatandaşlarla  yapılan bayramlaşma  sonrası çay bahçesinde  devam etti. Basın mensupları ve vatandaşlarının sorularını yanıtlayan Erdemir; İlçeye yapılacak olan yeni adliye binasının planlamaya alındığını ,yeni bir erkek öğrenci yurdunun yapılacağını söyledi.

     CHP   Amasya  Mv. Ramis Topal’ın  katılımı ile Taşova ilçe teşkilatı binası önünde saat 15.00 de  düzenlenen  bayramlaşma töreninde M. Ramis Topal  gündemdeki konuları partililer ile paylaştı.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.