Amasya İtimat

İLÇEMİZ KAYMAKAMININ MESAJI

İLÇEMİZ KAYMAKAMI’NIN MESAJI
 TAŞOVA’DA DEĞİŞİM ZAMANI 

Saygıdeğer Taşova Esnaf ve İş adamları;

 

05.04.2010 tarihi itibari ile göreve başlamış bulunmaktayım. Uzun bir süredir vekaleten yönetilen İlçemizde, asil kaymakam olarak görev yapacak olmanın gururunu yaşıyorum.

 

İlçemizde geçirdiğim ilk hafta içerisinde Taşova insanının sıcakkanlı, samimi ve misafirperver olduğunu bizzat yakından gördüm. Ben gösterdiğiniz bu yakınlıktan dolayı teşekkür ediyorum. Bu yakınlık neticesinde kendimi İlçenizden biri olarak hissetmeye başlayıp, Taşova’yı güzelleştirmek için yoğun bir mesaiye başladığımı belirtmek istiyorum.

 

Taşova’da ilk dikkatimi çeken, tüm kesimlerin ilçemizin daha modern, daha yaşanabilir bir yerleşim yeri olma noktasında hem fikir olmasıdır. Ben de İlçe Kaymakamı olarak siz değerli arkadaşlarımla “Taşova’da Değişim Zamanı”nı başlatmak istiyorum.

 

Alınacak tüm kararlarda sizlere danışıp, sizlerin yararına olmayan hiçbir işlemin altına imza atmayacağımı İlçe Kaymakamı olarak taahhüt ediyorum. Bu çalışmalar esnasında Taşova Esnaf ve İş adamlarının ise bana tam destek sağlayacağından kuşkum olmadığını söylemek istiyorum.

 

İlçe Kaymakamlığımızın kapısının sizlere ardına kadar açık olduğunu, sizlerin sorununun Kaymakamın sorunu olduğunu belirtmek istiyor, hepinize bol kazançlar diliyorum.

                                                                                                                                        


                                  İbrahim Halil ŞİVGAN                                          KAYMAKAM

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.