İLÇE KAYMAKAMIMIZ EĞİTİM ÇALIŞANLARIYLA TOPLANTI YAPTIİLÇE KAYMAKAMIMIZ İBRAHİM HALİL ŞİVGAN EĞİTİM ÇALIŞANLARIYLA TOPLANTI YAPTI


 


          Geçtiğimiz hafta görevine başlayan İlçe Kaymakamımız İbrahim Halil ŞİVGAN eğitim çalışanlarıyla bir dizi toplantı gerçekleştirdi. İlk önce 09.04.2010 Cuma günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali Rıza ATASOY’u ziyaret etti, ziyaret esnasında okul müdürleri de hazır bulundular. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ilçemizin genel eğitim durumu hakkında bir bilgi sunumu yaptı. Şube Müdürleri ve okul müdürlerinin de katılımıyla karşılıklı olarak eğitim öğretimdeki mevcut durum ve yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. İlçe Kaymakamımız görev yapacağı süre içerisinde yapılacak çalışmalarla ilgili olarak kısa, orta ve uzun vadeli planları ve hedefleriyle ilgili bilgilendirmede bulundu.


 


         Ayrıca, 14/04/2010 Salı günü yine Kaymakamımızın başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü, Şube Müdürleri, Okul ve kurum müdürleri ve öğretmenler ile gruplar halinde geniş katılımlı toplantılar yapıldı. “65 Bin Dev Öğrenci Projesi” kapsamında ilçemizde yapılacak çalışmalar kategorilere ayrılarak 1- Sınavlara Hazırlık Grubu, 2- İnovasyon Çalışma Grubu, 3- Spor Müzik Resim Çalışma Grubu 4- Tiyatro Sinema Edebiyat ve Şiir Çalışma Grubu şeklinde çalışma grupları oluşturuldu. Çalışma gruplarının eğitim öğretim süreci içerisinde yapacakları çalışmalar tartışıldı, karşılıklı bilgi paylaşımında bulunuldu.


 


         İlçemizdeki eğitim öğretim durumunun iyi bir seviyede olmasından memnuniyet duyduğunu belirten İlçe Kaymakamımız, İlçemizin eğitim kalitesinin daha da yüksek seviyelere çıkartılması için bundan böyle de çalışmalara devam edileceğini belirtti. Ayrıca eğitim yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek eğitim çalışanlarını yakından tanıma fırsatı bulduğunu belirten Kaymakamımız, eğitim alanında hep birlikle önemli çalışmalar yapacağımızı belirtti ve eğit çalışanlarına bu özverili çalışlarından dolayı teşekkür etti.


 


          Biz de Sayın Kaymakamımıza İbrahim Halil ŞİVGAN’a İlçemize hoş geldiniz diyor, çalışma hayatında başarılarının devamını diliyoruz.


 

Yorum Ekle