İLÇE KAYMAKAMI İBRAHİM HALİL ŞİVGAN ESNAF ODASINI ZİYARET ETTİ

İLÇE KAYMAKAMI İBRAHİM HALİL ŞİVGAN

ESNAF ODASINI  ZİYARET  ETTİ

 

İlçemiz Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan,  ayağının tozu ile İlçe Esnaf Odası Başkanı Süleyman Torun ve Esnaf Kefalet Kooperatif  Başkanı Turgut Çelik’i makamında ziyaret etti.
Bir saati aşkın ziyarette, ilçemiz esnafının sorunlarını başkanlardan dinledi. Esnaf Odası Başkanı Süleyman Torun ve Esnaf Kefalet Kooperatif başkanı Turgut Çelik, esnaf kredilerinin tekrar açılması için çalışmaların sürdüğünü, kısa sürede sonuçlanacağını söyledi.
Kaymakam İbrahim Halil Şivgan, “İlçemizin sorunlarını aşmak için İlçe Çalıştayı kurulacak, Çalıştayda  alınacak kararlar ile ilçe sorunları çözülecektir. Bunun için tüm sivil toplum örgütlerinin  desteğine ihtiyacımız var, gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalıyız” dedi.
İlçemiz Belediye Başkanı Özgür Özdemir’i  de makamında ziyaret eden İlçe Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, Belediye Başkanı ile belediye ve ilçe sorunlarını görüşürken, yapılacak olan  Anadolu Lisesi Yurt Binası’nın yeri hakkında bilgi aldı.
İlçe Kaymakamımızın ayağının tozu ile İlçemiz sorunlarına gösterdiği duyarlı davranışına saygı duyuyor, birlik ve beraberliğin aşmayacağı engel yoktur, diyoruz.
CHA-TAŞOVA GAZETESİ

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.