Amasya İtimat

Hediye Sertifikası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sevgi kalbimizi yumuşatır, ritmini değiştirir, düzeltir, mutlu eder. Bizler de kalbimizi sevgileriyle dolduran insanları, bize kattıkları bu muhteşem değerlerden dolayı sevindirmek isteriz. Her gün bıkmadan, iyiliğimiz adına yapmamız gerekenleri tekrar tekrar hatırlatan, iyilik meleği annemize mesela ya da kendimizden bile çok değer verdiğimiz çocuklarımıza. Hayatlarımızda yarattıkları bu önemli fark adına onlar için ne yapsak az gelir. Ancak biz yine de elimizden geleni yapmaktan çekinmeyiz. Özel zamanları hatırlayıp, önemsemek, onlara da ne kadar değerli olduklarını hissettirecek sürprizler yapmak gibi. Bu konularda kendinize güveniniz yokmuş gibi hissedebilirsiniz. Bodo.com’u henüz keşfetmediyseniz tabi. Bodo, size bir hediyeden, basit sürprizlerden fazlasını sunuyor. Çünkü o çok özel ve farklı! Yepyeni deneyim ve izlenimler edinip yaşamınızı renklendireceğiniz hediyeleri, çok özel fırsatlarla sunuyor. 9 aylık kullanım süresi sunan, içeriğini dilediğiniz gibi değiştirip şekillendirebileceğiniz hediye kartları ve e-sertifikalarla şimdi sürprizler çok daha keyifli.

 

 

E-sertifika nedir?

Genel olarak bahsedecek olursak hediye sertifikaları, belirli miktarda para içeren, sevdiklerinize hediye etmek için kullanılan araçlardır. Her gittiğiniz yerde bulamayabilirsiniz. Buna sahip olmak için bu hizmeti sunan kurumlarla iletişime geçmeli ve şartları öğrenmelisiniz. Çünkü alacağınız kurumun belirlediği yerlerden, belirlediği sürede, belirlediği şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Bodo.com’da bu alanda geniş çaplı, çok yönlü ve oldukça avantajlı hizmetler vermekte. Normalde her yerde, aklınızdaki gibi bir hediye bulmak zor olacaktır. Ancak bodo’da ki benzersiz ve yenilikçi deneyimleri gördüğünüzde hemen heyecanla satın almak isteyeceksiniz. Bu deneyimleri nasıl sunacağınıza gelince de e-sertifikalar devreye giriyor. Online mağazada deneyimi veya deneyimleri belirleyip sepete ekledikten sonra e-sertifika butonunu seçin. Deneyimi göndermek istediğiniz kişinin, e-posta adresine gönderilecek olan bu sertifikayı kullanmak için yazıcıdan çıkarması yeterli olacak. İçeriğinde: sizin belirlediğiniz deneyimler muhteşem ve gerçek resimlerle anlatılıp tebriğiniz yer alacak. Ödeme ise en yüksek fiyatlı deneyime göre gerçekleştirilecek. Katılımcı dilerse bodo.com dan farklı hediyeler tercih edip e-sertifikasını ona göre aktive edebilir. Bodo da özgürlüğün keyfine varacaksınız.

E-sertifika sürprizleri

E-posta adresinize gelen en büyüleyici postaya, merhaba deyin https://bodo.com/tr/hediye-karti/! Bodo geliyor. ‘’Avrupa Yakasında Aroma Masajı’’: aromatik yağlarla bedeninizi canlandıracak bir masaj terapisi. ‘’Poligon’da Silahla Atış’’: erkeklerin özellikle büyük ilgi gösterdiği bu atışlar bir harika! ‘’Et Yemekleri Yapım Dersi’’: sofranızın baş tacı et yemeklerinin en önemli püf noktalarını eğlenceli derslerde öğrenin. ‘’Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’: gerçek bir Airbus kokpiti gibi hazırlanmış bu simülasyonda gözlerinize inanamayacaksınız. ‘’Çocuk için Trambolin Parkı’’: göz bebeğiniz yavrunuzun kutusuna bu kez eğlence koyun. ‘’İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili’’: tatil yapmak için tatilin gelmesini beklemeyin en özel günlerinizde hediye hakkınızda kullanın. Bodo, gerçek sevinçlerin habercisi.

Yorum Ekle