HAVADİS’İN HABERİ

21 Ekim 2014 günü “Hayat haberdir, haber hayattır” sloganı ile  yayın hayatına başlayan Gazeteniz TAŞOVA HAVADİS’in okuyucusu ile nasıl buluştuğunu safhaları ile anlatalım istedik. Taşova Havadis adına yakışır şekilde ilçemizin haberleri ile dolu dolu yayın hayatını sürdürecek.

1 Aralık 2014 Pazartesi günü yayına hazırlanan 7. sayımız için özverili çalışmalarını sürdüren Yayın Kurulumuz birbirinden güzel bir gazeteyi daha hazırlamanın haklı gururu içinde idiler.

Yayın kurulu başkanı ve gazetenin dizgi ve baskısını hazırlayan S. Kürşad Günaydın, haber editörlerimiz:  Cesarettin Tuzla, Ahmet Günaydın, Tevfik Öztürk ve Ahmet Özkan;  “Taşovalı , Taşova’da oturan , ekmeğini kazanmak için gurbette oturan ve Taşovalı olmayıp Taşova sevgisi ile dolu yürekleri bizden ayrılmayan hemşehrilerimize taze haberler sunmanın gururu içindeyiz. Türlü imkansızlıklar içerisinde, zorluklara katlanarak Taşovamızın gözü kulağı olmaya devam ediyoruz. Canımız sağ oldukça da bu güzel hizmeti devam ettirmeye  kararlıyız.Taşovalımızın her zaman yanımızda olmasını bekliyoruz. Birbirimizi sevelim, Taşovamızdan havadis almak için bizi takip edin, bizden ayrılmayın” dediler.

–Gazetemizin adım adım basım anından album–

1 1 (1) 1 (2) 1 (3) 1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (7) 1 (8) 1 (9) 1 (10) 1 (11) 1 (12) 1 (13) 1 (14)

 

 

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.