GÜVEN İNŞAAT YAPI MARKETTEN EMLAK VE DANIŞMANLIK HİZMETİ

İlçemiz meydanı Emektar Caddesi No: 32’de Güven Elektrik Yapı Market adı altında hizmet veren Süleyman Torun Emlak ve Danışmanlık hizmetine de başladı.


 


Süleyman Torun: “Sevgili Taşova’lı Hemşerilerim…!


Bildiğiniz gibi uzun yıllardır inşaat sektöründe “Güven Elektrik İnşaat Yapı Market” olarak; Elektrik, su, kat kaloriferi, güneş enerji sistemleri, sıhhi tesisat, yapı yalıtım malzemeleri ve işçilik ile her türlü tamir, tadilat, yenileme ve anahtar teslimi inşaatlar yaparak sizlere hizmet sunmaktayız.


 


Aynı sektöre paralel olarak ilçemizde eksikliğini hissettiğimiz EMLAKÇILIK hizmetini sunmak üzere, işyerimiz dahilinde “ GÜVEN EMLAK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ” ismiyle büromuzu siz Taşova’lı hemşerilerimizin teveccühüyle faaliyete geçirmiş durumdayız.


 


Bundan böyle bölgemizde satılık Konut, satılık Daire, kiralık evler, satılık ve kiralık işyerleri, Dükkan, Mağaza, satılık Arsa ve Arazi vb. her türlü gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Gayrimenkullerinizin kiralanması ve satışını üstlenebilir, talep ettiğiniz gayrimenkul özellikleri ve konumuyla ilgili araştırma yapabilir ve sizi bilgilendirebiliriz.


 


Profesyonel iş anlayışının gerektirdiği tüm  imkanlarımızı sizin için kullanıyoruz. Bizde önemli olan prensip müşteri memnuniyetidir. Emlak danışmanlığında “GÜVEN EMLAK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ” farkını yaşamanız için ofisimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz.” Dedi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.