GÜNEŞ: YENİ AÇILAN ORTA OKULUMUZDA EKSİĞİMİZ KALMADI

Amasya Milli Eğitim Müdürü Güneş: Yeni Açılan Ortaokulumuzda Eksiğimiz Yok

Amasya Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin Güneş Taşova’da bağımsız binasında eğitim öğretime bu yıl başlayan İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer’den okul hakkında bilgiler alan Güneş “Taşova İmam Hatip Ortaokulu bu yıl yedi derslik ve yüz otuz beş öğrenci ile eğitim öğrenime başladı. Okulumuz yeni olmasına rağmen pek fazla eksiğimiz bulunmamakta. Sınıflarımızın tabanı laminat döşeme olup akıllı tahta ile eğitim verilmektedir. Bizim çocuklarımızdan isteğimiz derslerine çok çalışıp iyi birer üniversite kazanmaları. Sadece okul ve sınıf şartlarını güzelleştirmekle olmuyor gösterilen bu gayrete çocuklarımızın da eşlik etmeleri daha fazla çalışmaları gerekir” dedi.

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberYEŞİLIRMAK DERNEĞİ HİZMETE GİRDİ.
Sonraki haberVUSLAT VAKTİDİR…
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581