Amasya İtimat

Futsal Turnuvası İlçe Birincisi Cumhuriyet İlkokulu

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlkokullar Arası Futsal İlçe Turnuvasında Cumhuriyet İlkokulu birinci oldu.

Taşova Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İlkokullar arası Futsal İlçe Turnuvasında, Özkan Ağış İlkokulu ile finale çıkan Cumhuriyet İlkokulu futsal okul takımı final maçını da 4-1 kazanarak ilçe 1. si olmuştur.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için tertiplenen ilkokullar arası Futsal turnuvası finalini tribünlerden izleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Tümer,

“Turnuvaya katılan okullarımıza ve turnuvayı organize eden Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Şampiyon olan Cumhuriyet İlkokulumuzu, ikinci olan Özkan Ağış İlkokulumuzu ve üçüncü olan Yeşilırmak Şehit Ferhat Bolat İlkokulumuzu ayrıca tebrik ediyorum.” dedi.

Birinci olan Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Ayhan Suna, galibiyet sonrasında “Öğrencilerimizi tebrik ederiz. Organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Öğrencilerimizin karşılaşmalarda motivasyonun sağlayan, desteğini esirgemeyen velilerimize teşekkür ederiz.” diyerek karşılaşmadan sonraki mutluluğunu da dile getirdi.

.

.

ArcHive Foto Albüm

ArcHive Video Albüm

Cumhuriyet İlkokul ve Ortaokul’un ArcHive Arşivi

.

Yorum Ekle