ESENÇAY DERNEĞİ’nden ÖĞRETMENLER GÜNÜ’nde ANLAMLI ETKİNLİK..

24 Kasım Öğretmenler Günü ve Esençay Köyü Derneğinin 20. kuruluş yıl dönümü kutlama etkinliği birlikte gerçekleştirildi.

Bu anlamlı etkinliği İstanbul Avcılar’da Beytullah Öztürk’e ait Gölpark Davet salonunda 24 Kasım 2018 Cumartesi günü ilçemiz Esençay Köyü Dernek Başkanı  Ahmet Usta ve yönetim kurulu organize etti.

Farkındalık oluşturan etkinlik Dernek Başkanı Ahmet Usta’nın günün anlam ve önemi ile konukları selamlama konuşmasıyla başladı. Programa, ADEF Amasya Dernekler Federasyonu Başkanı ve Eyüp Sultan CHP Belediye Başkan aday adayı  Saim Diken, TBMM 24. dönem Amasya milletvekili  Ramis Topal, TAŞDEF Genel Başkanı Hasan Sevran, Amasya İl Dernek Başkanı  Mehmet Parlak, ASİAD Başkanı  Nizamettin Kaya, TAŞDEF Kadın Kolları Başkanı  Özlem Hatun Çıra, GÜMYAD Kadın Kolları Başkanı Güler Uygun Altun, Ankara Esençay Gönüllüleri Derneği Başkanı Serkan Akyüz, Esençaylı Ressam Safinaz Makasoğlu ve insanlığın yetişmesinde en büyük pay sahibi olan öğretmenlerimiz, köy dernek başkanları ve yönetim kurulu üyeleri ile İstanbul’da yaşayan Esençay halkı katıldı.

Yorum Ekle