EĞİTİME TABLET DESTEĞİ….

İyilik Hareketi Platformu sevgiyi ve iyiliği paylaşmaya devam ediyor.

Yaklaşık bir aydır 25 öğrenciye tablet 50 öğrenciye de kaynak test kitapları hediye ederek faaliyetlerine devam eden İyilik Hareketi Platformu, temsili olarak 5 öğrenciye Taşova Çam Vadi Sosyal Tesislerinde sosyal mesafe ve pandemi kurallarına uyarak tabletlerini Türk Bayrakları ile birlikte hediye etti.

Öğrencilerin hediyelerini İyilik Hareketi Platformu gönüllüleri; Almanya’nın Solingen’de yaşayan Ömer Kavak ve eşi Emine Kavak, Sefa Mehmet Akif Gültekin, Tanju Yıldırım, Oğuzhan Koçak ve Yemişen Mahallesi Muhtarı Nurdan Yılmaz hediye etti.

Etkinlikte konuşan Ömer Kavak; köylerimizde internet problemleri devam ediyor ve yetkililerden bu konuda acil destek bekliyoruz, dedi.

Yemişen Mahallesi Muhtarı Nurdan Yılmaz ise Mahallemizde çocuklarımıza kırtasiye malzemeleri ile destek veren iyilik hareketine teşekkür ediyorum, Çocuklarımızın yanında olmak bizleri de çok mutlu etti; dedi.

İstanbul Eyüpsultan’dan görüntülü olarak çocuklara merhaba diyen İyilik Hareketi öncüsü Kasım Alper Özdemir; belki bugün temsili olarak seçilen evlatlarımızla birlikte olamasak da kalbimiz onlarla birlikte.

Özdemir; ”Tablet desteği ile evlatlarımızın yüzlerini güldüren Amasya Dernekler Federasyonu Başkanımız Saim Diken başta olmak üzere, Mehmet Kadimtaş, Eyüp Önder, Neslihan Özdemir Tanju, Kırmızı Beyaz Yayınları ve İngiltere Türk Dünyası Dayanışma Platformu Başkanı Atilla Abacıoğlu’na, Selma Torun ve arkadaşlarına ayrıca teşekkür ediyorum; dedi.

Yorum Ekle