Amasya İtimat

ÇELİŞKİLİ BİR ATAMA!.

Giresun eski milletvekili Adem Tatlı, TAREKS Hayvancılık Genel Müdürlüğüne atanmış. 2017 yılının son ayında (sanki yangından mal kaçırıyorlar)

Saygıdeğer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarım. Büyüklerim ve kardeşlerim bu haber 27 Aralık 2017 günü gözüme ilişti. Adem Tatlı olayı beni şoke etti.

Sayın Tatlı emekli maaşı almıyor mu acaba? Ben 1475 veya 1450 TL maaşla Taşova’da geçinmeye çalışıyorum. El insaf Yarabbim.

Yurdumuz genelinde onbinlerce üniversite mezunu var olmakla, branşlarında binlerce gençlerimiz var.Bu gençlerin istihdamı gerekmiyor mu acaba?

Adaletten bahse geldi mi mangalda kül bırakmaz Adem Tatlı. O zaman sen bu görevi alacağına dur be kardeşim bir genç faydalansın, yuva kursun, dinamik zekasından vatanımız hizmet görsün. Yapmayın be kardeşim Allah aşkına.

Osmanlı imparatorluğunun yükseliş ve çöküşünü, bütün devlet adamlarımızın okuduğunuzu zannediyorum. Okumayanlara da okumalarını tavsiye ediyorum.

Geçinenler,  geçinemeyenlerin yolunu kesmesin. İnancımız ve Muhammed ümmetinin tok iken bir dilim ekmek bulamayan komşu ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını görmeleri gerektiğine inanıyorum. Haram lokma bir gün boğazında kalır insanın.

Sayın Cumhurbaşkanımızdan büyük bir arzda bulunuyorum. Hain örgüt lideri ile aynı karede yer alan Bu tiplerin yeniden görevlendirilmesi çok üzücü bir durum. Bu durumlara ne olur müsaade etmesinler. Gençlerin önünü kesmesinler. Taşova küçük bir kasaba, Burada çok dümenler döndü zamanında  Hala da dönmek de.

Saygılarımla..

Eyüp Aktaş

Yorum Ekle