CAN AKBAY PANSİYONDA ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ


CAN AKBAY PANSİYONDA ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ


Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonunda 22/02/2012 Çarşamba akşamı ikincisi gerçekleşen “Pansiyon Geceleri”nin bu haftaki konuğu İlçemiz Halk Bankası Şube Müdürü Can Akbay idi.


Can Akbay, geleceğe dair hedef ve meslek belirlemede öğrencilere çarpıcı örnekler vererek, hedef belirlemenin önemini vurguladı. Başarılı olmak için ufkunun geniş, hedefin yüksek olmalı diyen Can Akbay, kendinden de örnekler vererek umutsuzluğa düşüldüğünde bireysel gelişimi ve başarının sırrını anlatan tarzda kitaplar ya da başarılı insanların biyografilerini okumalarını öğütledi. 


Neşeli bir sohbet ortamında gerçekleşen programda Can Akbay öğrencilere merak uyandıran sorular sorarak sorulara doğru cevap veren öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Öğrencilerin yeteneklerinin farkında olmasını bunu değerlendirmesini istedi. Bunun üzerine arkadaşları sesi güzel Mehmet Sarı öğrenciyi sahneye aldılar.


Pansiyon Sorumlu Müdür Yardımcısı Salim Uygur, Taşova Halk Bankası Şube Müdürü Can Akbay’a programa katılımından dolayı öğrencileri ve kendi adına teşekkürlerini sunarak programı sona erdirdi.


Değişik bir meslek grubundan simanın aralarına katılmaları öğrencilerde büyük sevinç oluşturdu.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.