Amasya İtimat

AMASYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GIYASETTİN TAŞ TAŞOVA’YI ZİYARET ETTİ

AMASYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GIYASETTİN TAŞ TAŞOVA’YI ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz günlerde Amasya’ya atanarak yeni görevine başlayan Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş, 21 Şubat 2012 Salı günü Taşova’yı ziyaret etti. Taşova’ya gelişinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy ve Şube Müdürü Hamit Akkoyunlu tarafından karşılanan Taş, önce Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan’ı makamında ziyaret ederek Taşova’nın genel eğitim öğretim durumu hakkında karşılıklı bilgi paylaşımında bulundular.

Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan, Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy ve Şube Müdürü Hamit Akkoyunlu ile birlikte Kitap Cafe ziyaret edildi. Ardından Yeşilırmak İlköğretim Okulu ziyaret edilerek öğretmen ve öğrencilerle görüştüler, bir derse konuk oldular. Yeşilırmak İlköğretim Okulu’ndan sonra yapımı devam eden 200 öğrenci kapasiteli ortaöğretim öğrenci yurdu inşaatını gezdiler ve yapımcı firma yetkililerinden bilgi aldılar. Öğle saatlerinde Çaydibi İlköğretim Okulu ziyaret edilerek okul yetkililerinden okulda yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar ve onarımı tamamlanan okul birimlerini yerinde gördüler.

Göreve başladıktan sonra ilk ilçe ziyaretini Taşova’ya yaptığını belirten Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş, son olarak da Öğretmenevi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy’dan Taşova’nın genel eğitim öğretim durumu hakkında bilgi alan Taş, Taşova’yı çok güzel bulduğunu belirterek kendisiyle yakından ilgilenen Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan’a ve eğitim çalışanlarına teşekkür etti.

 

-r-e-s-i-m-l-e-r-l-e___ziyaret

– İl Milli Eğitim Müdürü Gıyasettin Taş’ın İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza Atasoy ve Şube Müdürü Hamit Akkoyunlu Tarafından Karşılanması.

– Taşova Kaymakamı İbrahim Halil Şivgan’ı Makamında Ziyaret.

– Taşova Belediye Başkanı Özgür Özdemir’in Toplantıya İştirakleri.

– Taşova Kitap Cafe Ziyareti.

– Taşova Anadolu İmam Hatip Lisesi Ziyareti.

– Taşova Yeşilırmak İlköğretim Okulu Ziyaretleri.

– Öğretmen Sercan Taş’ın Dersine Bir Müddet İştirak Edilmesi.

– Taşova Anadolu Sağlık Meslek Lisesi, Taşova Anadolu Lisesi ve Yurt İnşaatının Gezilmesi.

– Taşova Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Binalarının Yapımının Planlandığı Eski TEKEL Depoları Giriş Alanının İncelenmesi.

– Çaydibi İlköğretim Okulu Ziyaret Edildi. Yapılan Güzelleştirme Çalışmaları Yerinde Görüldü.

– İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Tanışma Ziyareti.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.