BÜYÜYEN MEDYA TV

 

Medya tv yönetim kurulu başkanı hemşehrimiz Turan CANİK gazatemiz sahibi Ahmet GÜNAYDIN’la bir pilâket töreninde.
Medya TV Dünya’nın Televizyonu olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, birçok ünlü sanatçının bu kanala ilgi göstermeye başlaması dikkatlerden kaçmıyor.

Yayın hayatına başlamasının birinci yıl dönümünü görkemli bir şekilde kutlayan en iyilerin kanalı Medya TV bugünlerde ünlü Şarkıcı Doğuş’un yaptığı Doğuş Şhow ile izlenme rekorları kırıyor.

Her Salı saat 22:00–24:00 saatleri arası ekranlara gelen doğuş şow kaliteli programıyla seyircinin takdirini kazanmış durumda.

 Bilindiği üzere Medya FM Radyo’su ile Türkiye’nin ve özelliklede Amasyalıların gönlünde taht kurmuştu.

Medya dünyasında,Medya TV ile kendisini görsel alana taşıyan Medya fm dinleyicisine ve izleyicisine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Kısa zamanda halkın büyük beğenisini kazanan türkülerin kanalı Medya TV ve Medya FM kaliteli programlarıyla adeta göz kamaştırıyor. Örf, Adet, Gelenek ve Göreneklerimizi yöresel programlarla ekranlarına taşıyan Medya TV, Anadolu’nun adeta gözü, kulağı ve sesi olmaya devam ediyor.

Sahibinin Taşovalı hemşerimiz Turan CANİK olması da Amasyalıların bu TV kanalına büyük ilgi göstermesine sebep oluyor.

Bilindiği üzere Medya TV Amasya’lı derneklerin ve kuruluşlarının yaptığı her etkinliği hiçbir menfaat beklemeden canlı yayınlayarak,onların yanında olduğunu gösteriyor.,ve Amasya’yı dünyaya tanıtıyor.

Medya TV Anadolu’nun her köşesine ulaşarak birçok ilimizi ve bu illerimizin Köy Kasaba ve Derneklerinin etkinliklerini menfaatsız ekranlarına taşıyarak, Ülkemizin en çok bilinen ve izlenen Türk Halk Müziği Televizyon’u olma özelliğinide koruyor.
Bizde Taşova’lı iş adamı hemşehrimiz,Sayın Turan CANİK beyefendiyi kutluyor..başarılarının devamını diliyoruz.

 

Haber:Sami ASLAN-Şair-Yazar.

Yorum Ekle