Amasya İtimat

BAYRAM ÖNCESİ ASAYİŞ DENETİMLERİ

           

       4 Kasım 2011 günü  saat 22.00 de , Kaymakam  İbrahim Halil Şivgan,Emniyet Amiri Hüray Sancı’nın katılımı ile ilçe girişinde ve içkili lokantalarda  denetimler  yapıldı.

 

        Kurban Bayramı nedeniyle yapılan denetimlerde, ilçe girişinde trafik ekipleri uygulama yaparken.eğlence yerleri de denetlendi. Çok sayıda polisin katıldığı denetimlerde kimlik kontrolleri yapıldı. sigara yasağını ihlal edenler uyarıldı.

 

        Daha huzurlu bir  Taşova için yapılan denetimlerin sonunda açıklama yapan   Kaymakam Şivgan ; ”Kurban Bayramı nedeniyle ülke genelinde bir hareketlilik var.Daha önce  yapılan denetiler sırasında  görülen aksaklıklar iş yeri sahiplerine ,uyarı şeklinde yapıldı.Bu gün 1.5 saate yakın yaptığımız  denetimlerde Bayram  hareketliliği dikkate alınarak   kimlik kontrolleri yapıldı .İlçe girişinde trafik ekipleri ,lokantalarda güvenlik güçlerimizin  yaptığı kontrollerde kural dışı bir şey yaşanmadı.Bazı işyerlerinin temiz olmadığı görüldü ve iş yeri sahibi uyarıldı” dedi.

 

       Kaymakam İbrahim Halil Şivgan  ve  Emniyet Amiri Hüray Sancı’nın  denetime katılan  güvenlik güçlerine ve basın mensuplarına teşekkür etmesiyle  denetim sona erdi.

Yorum Ekle

CEVAPLA

Yorumunuzu giriniz.
Lütfen isminizi giriniz.