Bursa Tel Çit, Bursa Tel Örgü, Bursa Panel Çit Fiyatları

Tel Çit sistemleri güvenlik amacının yanı sıra dekoratif amaçlı da kullanılmaktadır. Bu sistemlerin kurulacağı alanda hangi amaca yönelik yapılacağını önceden belirlemek daha doğru olacaktır. Doğru ürünün sağlıklı şekilde uygulanması montajı tel örgü firmalarının tecrübe ve profesyonelliğine bağlıdır. Fiyat anlamında elbette seçiminizi size en uygun olan Bursa Çit Firmaları arasından seçeceksiniz. Sağlam Tel olarak birçok ilde en uygun fiyatlarla profesyonel hizmet vermekteyiz. Bunun başlıca en büyük sebebi de kendi ürünlerimizi kendimiz üretiyor oluşumuz. Malzeme montajının sağlam yapılmasında üretici ve uygulamacı firma büyük önem taşımaktadır. Fiyat ve montaj garantisi ile sizlere ücretsiz keşif hizmetini de sunmaktayız.

Bursa Tel Çit Örgü, Bursa Panel Çit
Geniş ürün yelpazesine sahibiz. Dekoratif çeşitlerimiz arasından seçimin yapılması ile çeşitli modeller gözden geçirilerek doğru uygulamaya karar veririz. Yapmış olduğumuz işleri ve tecrübemizi sizlerle paylaşarak karar verme aşamasında siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Firma seçiminde bulunurken tecrübe, malzeme kalitesi, çeşitleri, fiyatları, modelleri, zaman ve montaj ekibi ve benzeri etkenleri en iyi şekilde sunması gerekmektedir. Bursa Tel Çit Firması olarak bu etkenleri göz önünde bulundurmaktan gurur duyuyoruz. Alanlarınızda uygulama montaj biçimlerini sunarak düşlediğiniz biçimi alanlarınıza uyguluyoruz.

Tel Örgü Modelleri Nelerdir? Bursa Tel Örgü Uygulaması Yapan Firmalar

Tel örme tipleri ile ilgili bilgilendirme; spor tesisleri, havaalanları, bahçe, boş alanlar, tarlalar, askeri alanlar ve kişiye özel mülkiyet alanlarında ciddi anlamda yoğun şekilde kullanılmaktadır.
Kırsal kesimlerde ise hayvanların tarlalara girmesini önlemek ve bahçelere girmesi ile meydana gelen meseleler tel örgü sistemi ile ortadan kaldırılmaktadır.

Baklava dilimi şeklinde modelleri ile fens telleri, en fazlaca alternatifleri arasında tercih edilen tel örgü tipleri arasındadır.
Özel tel örgü makinalarında imal edilen galvanizli tel baklava dilimi gibi örülmeye başlanır.
Bu çeşidin beraberinde PVC kaplamalı tel örgü sistemi yer almaktadır.
Sıcak salınımlı PVC tel aynı anda tel örme makinasında baklava dilimi durumuna getirilmektedir.
Galvanizli ve PVC kaplamalı tel örgü tipleri isteğe bağlı olarak, beton direklere ya da demir boru direklere monte edilerek kurulmaktadır.
Bu düzenek üstüne jiletli tel ya da dikenli tel örgüler, nato tarzı beton direkler ve boruların uç bölümlerine döşenmektedir.
Buradaki amaç, hırsızların teli aşmalarını engellemektir.

Tel Örgü

Tel örgü çeşitlerinde en fazlaca kullanım açısından tercih edilen fens tel örgü çeşitleridir.
Bu türler 2 milimetre ve 4 milimetre kalınlıkta üretilebilmektedir.
PVC kaplı tel örgü tipleri ise, 3-4 milimetre kalınlığında olmaktadır.
Tel Örme; tellerin kalınlığı, aralık uzaklığı, boyu ve uzunluğu gibi faktörler etkilidir.
Galvanizli olması ya da PVC kaplı olması ücretleri etkilemektedir.
Galvaniz kaplamalı tel ya da elektrostatik boya kaplamalı tel tipleri de mevcuttur.
Paslanmaya ve dış etkenlerin zararlarına karşı en sağlam ürün PVC kaplı tellerdir.
Özel sıcak salımlı yollarla imal edilen PVC kaplı teller, estetik ve zarif tasarımları ile göz doldurmaktadır.

Tel çit örgüler, evvelce tahta direklere bağlandığından, basitçe çıkarılabiliyordu.
Üstelik direkler ahşap olmasından ve belirlenmiş bir müddetin ardından çürümeye başlıyor idi.
Bu nedenle pek sağlam olmamakla beraber tel örgülerin çalınması ciddi anlamda kolaydı.
Ancak bugünkü teknolojisi ile tel örgülerin monte edilme şekilleri, çalınmasını zorlaştırmakta hem de olanaksız duruma getirmektedir.
Özel klips sistemi ve beton direklerdeki kişiye özel delikler, tel örgülerin sağlam olması için kişiye özel olarak dizayn edilmiştir.
Yere ciddi anlamda sağlam bir şekilde monte edilen direklerin üstüne, kişiye özel monte yerleri vasıtası ile, tel örgüler de sağlam bir şekilde uygulaması yapılabilmektedir.

Tırmanmaya karşı kişiye özel tasarımlarla imal edilen tel örgüler, hırsızların işini zor duruma getirmektedir.
Özellikle nato tarzı direklere çekilen tel örgü sistemleri, tırmanmayı olanaksız duruma getirmektedir.
Bu sebeple, tasarımımız ciddi anlamda güvenlidir.
Nato tarzı direklere, eğri boyun direkler olarakta tanımlanmaktadır.
Tel çit örgü uygulaması Bursa ve bütün Türkiye’ye hizmet anlayışımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Tel Örgü Fiyatları

Diğer tel çit fiyatlarına göre tel örgü ücretleri örme uygulanan malzemenin kalınlığına ve sıklığına bağlı olarak belirlenir.
Galvaniz kaplı tel örgülerin ölçüleri, isteğinize bağlı üretilebilmektedir.
30×30 ve 70×70 milimetre aralıklarında üretilebilen galvaniz kaplı tel örgüler, ciddi anlamda sağlam bir şekilde dizayn edilmektedir.
Aynı şekilde sıcak salımlı sistemle imal edilen PVC kaplı fens teli tipleri de, 30×30 ve 70×70 milimetre ölçülerinde üretilmektedir.
Tel aralıkları, ücretleri etkilemektedir.
Tel aralıklarının azalması fiyatın yükselmesine, tel aralıklarının büyümesi ise fiyatın butonuna neden olmaktadır.
Yani tam bir ters orantı mevcuttur.
Direklere çekilen tel örme, panel çit ve dikenli tel gibi tel örgüler, tek tek fiyatlandırılmaktadır.
Her türlü sual ve görüşleriniz için Bursa çit firması olan ‘Öz Sağlam Tel’ ile irtibata geçebilirsiniz.

Tel örgülerde, telin cinsi ve kalınlığı, niteliğini belirlemektedir.
Bu sistemde direkler genellikle 3 metre aralıklarla sabitlenmektedir.
Köşelere ise payanda gelmektedir.
Dikenli teller, direklerin çoğunlukla üst sıralarına döşenmektedir.
Jiletli tellerin özelliği, üstünden geçmek isteyen kişilerin elbiselerinin yırtılmasına, bedenine zarar verebileceğinden caydırıcı olmasıdır.
Tel örgü ücretleri bu gibi eklentiler ile değişkenlik gösterebilir.

Puntalı Tel ya da başka isimleri ile Hasır Teli dolayısıyla kafes teli olarak isimlendirilen tel çeşidi kullanım kısmı epey sık görülür. Günümüz çağında puntalı tel kullanım oranları giderek artmaktadır. Mağazaların raf sistemlerinde, fabrika içinde makina parkurunda, basket sahalarında bahçe çiti olarak çoğu kullanım alanına sahiptir. Puntalı teller isteğe göre farklı ebatta uygulanmaktadır. Sıcak daldırma galvaniz tellerden imal edildiği gibi kara tellerden de imal uygulanmaktadır. Siz kıymetli müşterilerimiz talebi isteği doğrultusunda puntalı teller istenilen ebatlarda imalatı uygulanmaktadır. Hasır tel olarakda adlandırılmaktadır. Puntalı tellerin rulo olarak üretimi de bulunmaktadır. Fakat şunlar tel kalınlıkları ince olması hasebiyle rulo olarak üretilmektedir. Puntalı PVC kaplı tellerde rulo olarak üretilmektedir. Bu sayede taşınması basit olmaktadır. Puntalı PVC kaplı bahçe çit teli şeklinde de kullanılmaktadır. Paslanmaz krom puntalı tellerde üretimi mevcuttur. Kaynaklı kafes teli ücretleri sarf edilen malzeme başka bir deyişle tellin kalınlığına göre değişmektedir. Genellikle hasır teller ve puntalı teller sıcak daldırma galvaniz tellerden üretimini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede korozyon ve paslanmanın önüne geçip uzun seneler tüketimi amaçlanmaktadır. Puntalı kafes teli tam otomatik makinelerde punta kaynağı ile üretimini gerçekleştirmekteyiz. Siz kıymetli iş ortaklarımızın talebi doğrultusunda imalat yapmaktayız.

Bursa Bahçe Çit Teli

Galvanizli tel örgüler birçok park, bahçe, arazi, otopark, futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu alanlarında basit uygulanabilir ve ekonomik olması ile ilgi çekmektedir. Sıcak daldırma galvaniz kaplama telden imal edildiğinden kaynaklı erozyona, kararmaya, paslanmaya karşı dayanaklılığı vasıtası ile uzun yaşamlı tek kullanım olanağı sağlar. Bursa Tel Örgü telde henüz gösterişli ve estetik manzara arayış içerisindeyseniz PVC kaplı tel örgüler tam size göre. Ayrıca futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu ve muhtelif spor komplekslerinin çevrilerek kapatılmasında en fazla tercih yapılan seçenektir. Kapı sistemleri kalifiye mülklerde, parklarda, bahçelerde, okullarda, spor tesislerinde ve henüz birçok bölgede güvenlik için yapılmaktadır. Her türlü gereksinime göre her ölçüde ve her renkte kanatlı kapı, manuel kayar kapı ve otomatik kayar kapı üretilebilmektedir.

Bahçeniz ve mülkünüz için her gereksinime makul kapı uygulamalarımız mevcuttur. Dikenli tel ve jiletli tel uygulamaları gereksinime göre paslanmaz çelikten galvaniz kaplama eşliğinde yüksek güvenlik mekanları, askeri bölgeler, havaalanları ve müstakil alanlar için üretilmektedir. Panel çit uygulama yapılacak alanları epey geniş olan panel çitler defa estetik ve epey güzel tek görünüme sahiptir. Şık manzarası, varlıklı renk seçenekleri ve birçok tabana basit uygulanabilir yapısıyla villalar, bahçeler, yüksek emniyetli bölgeler, spor kompleksleri ve henüz birçok yer için defa kullanımı kolay tek üründür.

Panel teller makul ölçülerde kesilmiş galvanizli tellerin tam otomatik makinelerle puntalanıp, elektrostatik polyester toz boya ile kaplanmasıyla imalatı uygulanmaktadır.

Yorum Ekle