Bu Cuma Merkez Camilerinin Minber ve Mihrapları Öğrencilerin

Bu Cuma Merkez Camilerinin Minber ve Mihrapları Öğrencilerin

Bu Cuma Taşova Merkez Çarşı ve Mahalle Camilerinde, Şehit Bekir Özdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, eş zamanlı olarak hitabet ve imamet görevini yerine getireceklerdir.

Okul Müdür Vekili Kemal Vehbi ONAY:

“Okulumuz öğrencileri, bu Cuma (22 Nisan 2022) günü, Taşova merkezdeki camilerde, Mesleki Uygulamalar çerçevesinde Hutbe ve Cuma Namazı Uygulaması yapacaklardır. Daha önce planlanıp gerekli onaylar alındıktan sonra köy camilerinde ve de Okulun Ömer Asım Gültekin Uygulama Caminde aylardır öğrencilerimiz tarafından yapılan Cuma uygulamalarının ardından bu Cuma yapılacak olan hitabet ve imamet uygulaması öncesi yine Okulumuz Meslek Dersleri Öğretmeni ve Müdür Baş Yardımcımız Metin YAMAN tarafından “Eğitim-Öğretimin Önemi ve Okulumuzun Hedefleri” konulu vaaz programı sunulacaktır. Vaazın akabinde Okulumuzdan görevli gözetmenler tarafından camilere getirilen görevli öğrencilerimiz hutbe okuyup namaz kıldıracaklardır. Tüm belde ve köylerde oturan velilerimize ve vatandaşlarımıza, kardeşlerimize duyurulur.” dedi.

Uygulama Listesi:

Yorum Ekle

PAYLAŞ
Önceki haberÜNGÖRLERİN ACI GÜNÜ
Sonraki haberSICAK YUVA, SICAK ÇORBA
Haber Foto Video arşivi: https://archive.org/details/@tasova05tumarsiv?sort=-date .... Not: Okul yöneticilerimizden veya öğretmenlerimizden eğitimle ilgili haberlerini ve öğrencilerimizin gurur verici çalışmalarını onların başarılarını paylaşmak ve onları onurlandırmak için bizimle paylaşmalarını istirham ederim. Haber metni ve fotolar için: E-Posta: ahmetozkan05@gmail.com Facebook: https://www.facebook.com/ahmet.ozkan.581