BİZ ÇOK BÜYÜK BİR AİLEYİZ

30 Ocak 2008’de Taşova Gazetesinin yılların verdiği tecrübesiyle yayın hayatına başlayan taşova.gen.tr 6.5 yıl içerisinde 6.777.760 genel ve tekil girişte ortalama 1400 günlük ziyaretçiyle rekora koşuyor.
Kendi ölçeğindeki ilçe düzeyinde 1. daha büyük ilçeler ve bazı iller bazında tekil girişleri ile üst sıralarda yer alan haber sitemiz tarafsız ve bağımsız t  ilkeleri ile daha da güçlenerek yayın hayatını sürdürecektir.
Sizlere anında haber ve gündemdeki olayları makale ile ulaştıran köşe yazarlarımıza ve tüm editörlerimize teşekkür ediyoruz. Bu büyük ailede yer alan; kurucu moderatörlerimiz Abdullah Faruk Günaydın ve Abdul Kadir Kaya ve baş editörümüz S. Kürşad Günaydın , Eğitim, Müftülük ve Belediye haberlerinde Ahmet Özkan , Kaymakamlık, spor ve diğer kurum haberlerinde Tevfik Öztürk , Trafik kazası ve diğer olaylar, açılış ve güncel haberde Usta Gazeteci Cesarettin Tuzla , Seçim , siyasi ve diğer aktüel haberlerde Ahmet Günaydın , İstanbul Haberlerinde Sezgin Ünsal ve Sami Aslan ile İnternet haber gazeteciliğinin en güzelini yapmaya söz veriyoruz .

Yorum Ekle