KAYMAKAMDAN KURUMLARIN YÖNETİCİ VE PERSONELİNE İFTAR

Kaymakam Engin Uysal’dan Kurumların Yönetici ve Personeline İftar

Taşova Kaymakamı Engin Uysal ilçe protokolü, kurum müdürleri ve kamu personeli ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

Kaymakam Engin Uysal burada yaptığı konuşmada “Bu günler, Ramazan günleri, birlik ve beraberliğe vesile olan günler bizim için…

Taşova’da iki yıl içerisinde hep beraber vazife görmeye çalışıyoruz. Bu anlamda tüm çalışma arkadaşlarıma kıymet veriyorum, çünkü samimi anlamda gayret ediliyor. Bu etkinlikler küçük teşekkür olabilir ama manevi, temsili değeri yüksektir. Başta Sayın Hakim ve Savcılarımıza, Belediye Başkanımıza, Kurum Müdürlerimize ve tüm misafirlerimize katılımlarından ötürü teşekkür ediyorum.

İki yıllık süreçte adım attığımız, ucundan köşesinden tuttuğumuz her iş, eğitim alanında olsun, sosyal alanlarda, yatırım alanlarında olsun çok şükür belli bir neticeye ulaştı-ulaşıyor. Buradaki kamu personeli, idareci ve siyasetçilerimizle hep birlikte bu hizmetler yerine getirildi ve getirilmeye devam ediyor. Bunun da belli bir niyetin, birlikte hareket etmenin getirdiği olumlu sonuçlar olduğuna inanıyorum. Bu işler birlikte yapılan, bereketle yapılan işler; tek başına bir insanın, birilerinin yaptım dediği zaman bereketin sabun köpüğü gibi kaybolduğu işler. Gayret eden insanlarla beraber gayretimizi ortaya koyduğumuzda neticeye ulaşılıyor” dedi.

Yorum Ekle