BİROL ALPAT YEREL BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU

AK Parti Belediye Başkan aday adayı Birol Alpat  tanıtım çalışmaların sürdürüyor.

5 Kasım 2013 günü kadınlar komisyonu ile yemekli bir toplantı yapan Alpat,6 Kasım 2013 günü  Çağpar caddesindeki  iletişim merkezinde basın mensupları ile  bir araya geldi.Kahvaltılı basın toplantısına  Taşova Gazetesi  ve Gen.tr adına Ahmet Günaydın,Taşovanınsesi.com adına  Cesarettin Tuzla,Anadolu Ajansı muhabiri Tevfik Öztürk, Taşova gazetesi ve Gen.tr yazarları  Naci Konyar,Ömer Celep ve Fazlı Kuru  katıldı.

Ahmet Günaydın ,İlçemizde  bir ilk olan kahvaltılı  basın toplantısı için size teşekkür ediyoruz.Bizler yerel basın  mensuplarıyız,şahsım olarak her sabah kalktığımda  Faravga  ve Herizdağı  görmek benim için ayrı bir zevk , Büyük şehirlerde  görevi yapan  insanlar  bizden  üstün gazeteciler değil ,Taşova’dan uzun yıllar uzak olmanız bir dezavantaj değil mi?Diye sordu.Alpat  cevaben ;”Yıllardır ilçede oturan insanlar  Taşova’yı  yönetti içinde bulunduğumuz  durum ortadadır “dedi.

Fazlı Kuru ;Taşova’nın sosyo  ekonomik durumunu dile getirerek,  öne çıkan çözüm önerilerini sordu. Alpat “projelerini ileriki günlerde açıklayacağını dile getirerek   Taşova’nın sorunları Taşova’dan çözümlenemez ,çözüm için iktidarın kaynakları çok önemlidir “dedi.

Belediye Başkan aday adayı  Birol Alpat’ın  basın mensupları ile  yaptığı kahvaltılı toplantıya katılan köşe yazarlarımız  izlenimlerini  yazacaklar.

Taşova yerel basını olarak bu tür toplantıların  verimli olduğunu düşünüyor,

diğer aday adaylardan da bekliyoruz.

Yorum Ekle